Hrnéček oslavil jubileum větším množstvím kapel

Main_h_bears
FOTO: Zdeněk Šmýd

VESELÍ NAD MORAVOU – Jubilejní desátý ročník Veselského hrnéčku si užili fanoušci country hudby. Ranč Mississippi river obsadily celé rodiny. Zábava byla pro každého.

Na pódiu se v sobotu střídaly jednotlivé skupiny už od poledne až do pozdního večera. Bylo se na co těšit. Jelikož šlo o jubilejní ročník, organizátoři sezvali kapel více než v minulých ročnících.

Šlo o skupiny z regionu jižní Moravy, takže diváci měli jedinečnou možnost zhodnotit celou country scénu regionu, což jim jiný festival v okrese Hodonín neumožňuje.

Po celý den vládla pohodová atmosféra, kterou podpořilo i slunečné, ale ne horké počasí. Své si užily i děti, které po dobu hudební produkce řádili na vedlejším hřišti nebo se bavily s koníčky chovanými na ranči. Zastavili se i náhodní kolemjdoucí po hrázi Moravy nebo kolem plovoucí na lodičkách.

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...