Krojovaní se tak bavili, že zapomněli na večeři za odměnu

Main_8__1_
FOTO: Tonda Vrba

NÁSEDLOVICE – V Násedlovicích se uskutečnil v pořadí již sedmadvacátý krojovaný ples, na kterém hrála dechová hudba Vlkošáci. Moravskou besedu předtančily chasa svobodných z Násedlovic, chasa ženáčů z Násedlovic, chasa ze Želetic a chasa z Hodonína.

Účastníci si mohli koupit v plesovém sóle výborné větrníky a ananasové řezy, buď ihned k snězení a nebo přinést domů dětem.

„Čas tak rychle běžel, že si naši bavící ženáči zapomněli vyzvednout večeři, kterou dostali od pořadatele za vzorně zatancovanou moravskou besedu. Když jsem se jich zeptala, proč nepřišli do půl noci, odpověděli, že neměli čas a že to nevadí, že Radim přinesl okoštovat zabijačku, že hlady nebudou,“ řekla se smíchem k „neoceněným“ tanečníkům, starostka obce Vlasta Mokrá.

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


19:20 | 28. Leden 2020
Zprávy

Kyjovskou chirurgii zaměstnala ledovka

List_nemkyjov

Hektický víkend za sebou má personál chirurgického oddělení Nemocnice Kyjov. Předcházel mu typický scénář: večer trochu zapršelo a do rána namrzlo. Během 48 hodin chir...

19:19 | 28. Leden 2020
Zprávy

Rady do zahrady - Odběr roubů

List_main_rady_do_zahrady

Rouby řežeme v době vegetačního klidu. Bereme je ze silných jednoletých výhonů plodných a zdravých stromů nejlépe z jižní strany horní části koruny, kde jsou dobře v...