Módní avantgarda se představila ve Veselí

Main_04__prehlidka03
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

VESELÍ NAD MORAVOU – Módní přehlídku nejúspěšnější tuzemské střední oděvní školy mohli nedávno zhlédnout obyvatelé Veselí nad Moravou. Téměř dvouhodinová show byla plná nápadů, a to jak studentských, tak i od komečních firem.

„Tři první, dvě druhá a pět třetích míst obdržela naše škola na nejprestižnější studentské soutěži módních návrhářů Mladý módní tvůrce v Jihlavě, díky čemuž získala již pošesté v řadě titul absolutního vítěze. Naše škola se tak stala nejúspěšnější v celé historii této celorepublikové soutěžní přehlídky,“ vysvětlila divákům ve veselském kině moderátorka večera Monika Frantová, která vzápětí jednotlivé kolekce krátce představila. Na pódiu se studentky představily ve formě bodláku, ohnivého květu či roboticky oděných žen, které měly symbolizovat podtitul přehlídky Pohled do budoucnosti.

Zřejmě největším magenetem show byla kolekce High Voltage, úspěšného absolventa školy Libora Komosného, která se dočkala bronzového umístění na nejprestižnější tuzemské návrhářské soutěži Top styl designer. Škola představila mimo jiné i své pojetí avantgardy, společenských a také svatebních šatů. Přehlídku doplnily komerční kolekce a vystoupení kouzelníka Tomáše Svobody, jehož vystoupení na rozdíl od toho ve Strážnici, skončilo nalezením ztraceného šperku.

DISKUZE

comments powered by Disqus


19:20 | 28. Leden 2020
Zprávy

Kyjovskou chirurgii zaměstnala ledovka

List_nemkyjov

Hektický víkend za sebou má personál chirurgického oddělení Nemocnice Kyjov. Předcházel mu typický scénář: večer trochu zapršelo a do rána namrzlo. Během 48 hodin chir...

19:19 | 28. Leden 2020
Zprávy

Rady do zahrady - Odběr roubů

List_main_rady_do_zahrady

Rouby řežeme v době vegetačního klidu. Bereme je ze silných jednoletých výhonů plodných a zdravých stromů nejlépe z jižní strany horní části koruny, kde jsou dobře v...