Hodonínský nástěnný kalendář vyhrál celostátní soutěži

Main_kalend__
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

HODONÍN – První ročník soutěže TouristPropag má již své vítěze. V kategorii nástěnných, stolních a kapesních kalendářů získal první místo hodonínský kalendář 2016 „Hluk továren, oleje, tabáku a dřeva pach...", kde obstál v konkurenci dalších čtyřiatřiceti.

Porotci hodnotili nejen grafické zpracování a celkové koncepci tiskovin, ale přihlíželi i k obsahu a tématům jednotlivých propagačních materiálů.

Pod koncepcí kalendáře a jeho grafickým zpracováním je podepsána grafička Hanka Rakusová. Autorkami textů jsou Galina Rucká ze Státního okresního archivu Hodonín a Hana Sýkorová z Masarykova muzea v Hodoníně, z jejichž zmíněných domovských institucí pocházejí i fotografie a tiskový materiál použitý v kalendáři.

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...