Dáváte si do Nového roku předsevzetí? Podařilo se vám některé dodržet?

Main_vrba_anketa
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

Jirka Hadaš, kouzelník, Uherské Hradiště
Samozřejmě, že dávám, ale zrovna musím přiznat, že hned 1. ledna to poruším. Nemám vůbec pevnou vůli a vlastně si už na Silvestra z těch předsevzetí dělám srandu. Když chci, nebo to spíš už potřebuji, něco udělat, naučit se nebo zhubnout, tak nečekám na silvestrovská předsevzetí, ale rozhoduji se a začínám hned v tom okamžiku. A jestli chcete slyšet moje letošní předsevzetí, tak je to následující ohledně politiky, kterou moc nemusím: Nezbláznit se a nepokadit se z toho všeho.

Jana Barančinová, dělnice, Veselí nad Moravou
Předsevzetí si raději nedávám, jelikož jak se znám, tak bych to asi nesplnila. Ale jinak bych si přála nějaké to kilo zhubnout, tak snad se mi to podaří.

Dalimil Šťastný, OSVČ, Vacenovice
Předsevzetí si nedávám, spíš přání a to, aby moje rodina a přátelé byli šťastní, zdraví, spokojení a do života nám vstupovali dobří a čestní lidé.

Magda Sedlářová, lidová umělkyně, Skoronice
Předsevzetí si dávám. Tento rok mám v plánu víc pracovat, věnovat se ručnímu vyšívání, malování ornamentů na sklepy. Minulý rok jsem měla víc sportů, běhání, jezdění na kole. A snažila jsem se to také splnit. Výzvy mě baví.


DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...