Jak jste spokojeni s výběrem a kvalitou poledního menu v restauracích

Main_vrba_anketa
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

Martin Jelínek, učitel ZŠ, Kyjov
Já se stravuji ve školní jídelně, takže nemohu moc posuzovat. Dle zkušeností, co mám, bych ale odpověděl asi takto: Kvalita jídla většinou odpovídá ceně. Snad nikdy jsem neměl problém si jídlo vybrat a následně je dojíst. Pokud člověk nemá přehnaná očekávání, nají se dobře.

Dominik Feri, radní města, Teplice
Jestli něco v naší krásné zemi umíme, tak jsou to obědy. Vzácností není dobrý oběd, nýbrž oběd špatný. Člověk se zároveň nemusí bát, že by každý den jedl guláš. Zahraniční kuchyně v rámci polední nabídky je u většiny restaurací samozřejmostí.

Jiří Janda, místostarosta města, Hodonín
Moc do restaurací na obědy nechodím. Určitě záleží na jednotlivých zařízeních. Ta lepší se poznají už při vstupu jednoduše - podle množství lidí, kteří zde sedí.


DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


19:20 | 28. Leden 2020
Zprávy

Kyjovskou chirurgii zaměstnala ledovka

List_nemkyjov

Hektický víkend za sebou má personál chirurgického oddělení Nemocnice Kyjov. Předcházel mu typický scénář: večer trochu zapršelo a do rána namrzlo. Během 48 hodin chir...

19:19 | 28. Leden 2020
Zprávy

Rady do zahrady - Odběr roubů

List_main_rady_do_zahrady

Rouby řežeme v době vegetačního klidu. Bereme je ze silných jednoletých výhonů plodných a zdravých stromů nejlépe z jižní strany horní části koruny, kde jsou dobře v...