Jak jste spokojeni s výběrem a kvalitou poledního menu v restauracích

Main_vrba_anketa
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

Martin Jelínek, učitel ZŠ, Kyjov
Já se stravuji ve školní jídelně, takže nemohu moc posuzovat. Dle zkušeností, co mám, bych ale odpověděl asi takto: Kvalita jídla většinou odpovídá ceně. Snad nikdy jsem neměl problém si jídlo vybrat a následně je dojíst. Pokud člověk nemá přehnaná očekávání, nají se dobře.

Dominik Feri, radní města, Teplice
Jestli něco v naší krásné zemi umíme, tak jsou to obědy. Vzácností není dobrý oběd, nýbrž oběd špatný. Člověk se zároveň nemusí bát, že by každý den jedl guláš. Zahraniční kuchyně v rámci polední nabídky je u většiny restaurací samozřejmostí.

Jiří Janda, místostarosta města, Hodonín
Moc do restaurací na obědy nechodím. Určitě záleží na jednotlivých zařízeních. Ta lepší se poznají už při vstupu jednoduše - podle množství lidí, kteří zde sedí.


DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...