Jak se vám líbí hudba v rádiích a jakou hudbu máte rádi?

Main_vrba_anketa
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

Jaroslav Svobodník, řidič, Kyjov
Nejsem spokojený s tím, co naše rádia hrají. Obtěžuje mě to a stejně tak i reklamy, které stále útočí na mysl člověka. Dříve jsem si rádio pustil pro potěchu mysli, abych se něco dozvěděl a měl tedy i mozek svoji duševní potravu. Současné vysílání je pro mozek spíše otravou  než potravou. Jinak poslouchám výhradně stanice českého rozhlasu nebo si přehrávám své oblíbené písně na různých nosičích záznamu. Mám rád každou písničku, která je melodicky příjemná na poslech a má pro mě přijatelný obsah. Může to být píseň jakákoliv žánru.

Jana Mikesková, kadeřnice, Nová Lhota
Já rádio moc neposlouchám, spíš na youtubku si pouštím na videu většinou českou a slovenskou populární a rockovou hudbu.

Eva Soldánová, učitelka, Kyjov
Rádio poslouchám velmi málo, ale mám ráda pop český i zahraniční a hlavně folklor. Dechovku moc nemusím, té jsem si dost užila v mládí na muzikách.

Celá anketa ve vydání číslo 3 týdeníku Nové Slovácko


DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
  1. 1 Rady do zahrady - Odběr roubů


19:20 | 28. Leden 2020
Zprávy

Kyjovskou chirurgii zaměstnala ledovka

List_nemkyjov

Hektický víkend za sebou má personál chirurgického oddělení Nemocnice Kyjov. Předcházel mu typický scénář: večer trochu zapršelo a do rána namrzlo. Během 48 hodin chir...

19:19 | 28. Leden 2020
Zprávy

Rady do zahrady - Odběr roubů

List_main_rady_do_zahrady

Rouby řežeme v době vegetačního klidu. Bereme je ze silných jednoletých výhonů plodných a zdravých stromů nejlépe z jižní strany horní části koruny, kde jsou dobře v...