Jak se vám líbí hudba v rádiích a jakou hudbu máte rádi?

Main_vrba_anketa
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

Jaroslav Svobodník, řidič, Kyjov
Nejsem spokojený s tím, co naše rádia hrají. Obtěžuje mě to a stejně tak i reklamy, které stále útočí na mysl člověka. Dříve jsem si rádio pustil pro potěchu mysli, abych se něco dozvěděl a měl tedy i mozek svoji duševní potravu. Současné vysílání je pro mozek spíše otravou  než potravou. Jinak poslouchám výhradně stanice českého rozhlasu nebo si přehrávám své oblíbené písně na různých nosičích záznamu. Mám rád každou písničku, která je melodicky příjemná na poslech a má pro mě přijatelný obsah. Může to být píseň jakákoliv žánru.

Jana Mikesková, kadeřnice, Nová Lhota
Já rádio moc neposlouchám, spíš na youtubku si pouštím na videu většinou českou a slovenskou populární a rockovou hudbu.

Eva Soldánová, učitelka, Kyjov
Rádio poslouchám velmi málo, ale mám ráda pop český i zahraniční a hlavně folklor. Dechovku moc nemusím, té jsem si dost užila v mládí na muzikách.

Celá anketa ve vydání číslo 3 týdeníku Nové Slovácko


DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...