Víno z Čejkovic získalo zlatou plaketu v soutěži Zlatý klas 2017

Main__3d_ocen_n__v_no_37
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

Čejkovice – Ocenění ze soutěže Zlatý klas 2017 dorazilo v minulých dnech z Českých Budějovic, kde se soutěž konala, i do Čejkovic. Z výstavy Země živitelka, na níž slavnostní vyhlášení soutěže proběhlo, si zlatou plaketu za „Nejlepší potravinářský produkt“ převzaly Templářské sklepy Čejkovice. Cenu získalo jejich Rulandské šedé 2015 polosladké pozdní sběr. „I díky oceněním nejen na tuzemských soutěžích jde vysledovat, že vysoká úroveň našich vín není náhodná, ale je dána především kvalitou vlastních surovin a dobrou prací našich sklepmistrů,“ okomentoval úspěch Bohdan Špička, marketingový a obchodní ředitel vinařství.
Soutěž Zlatý klas se tradičně koná v rámci výstavy Země živitelka. Oceňuje vystavené výrobky z oblasti agronomie, zootechniky, mechanizace, potravinářství, služeb pro zemědělství a venkov, lesního a vodního hospodářství. Výstava Země živitelka je jednou z předních tuzemských akcí, která propaguje dobrou práci českých zemědělců a potravinářů. (mun)

Foto: Oceněné víno Rulandské šedé 2015, PS  

DISKUZE

comments powered by Disqus


22:56 | 20. Únor 2018
Kultura

Výstava představí jazyk esperanto

List_esperanto-151906_1280

Hodonín – Po celé České republice putovala výstava s názvem Je esperanto mrtvý jazyk? a nyní ji zájemci mohou spatřit i v prostorách hodonínských lázní. Po jednatřicet...