Dva stejné výsledky Drtičů ve druhé lize, ale pouze zisk tří bodů

Main_ilustra_n__hokej1
Ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

HODONÍN – Hodně hektický týden mají za sebou druholigoví hokejisté Hodonína. Nejprve cestovali ve středu k utkání do Šumperku, kde se vlastně hrálo o třetí místo tabulky, aby v sobotu v domácím stánku přivítali jasného lídra skupiny – Valachy ze Vsetína.

SHK Hodonín – VHK ROBE Vsetín 5:6 (2:2, 0:2, 3:2)

Šlágr kola nezvládli pouze hostující „fandové,“ kteří v hektickém závěru naházeli na ledovou plochu hodonínského zimního stadionu pyrotechniku, takže tím zaměstnali přítomné hasiče i místní pořadatele. Jinak to byl zajímavý hokej, ve kterém domácím utekl úvod, když v páté minutě během 36 sekund dvakrát inkasovali. Drtiči ale zvedli hlavy a bylo na světě nevídané drama. Zkušení hosté si však nejtěsnější výhru pohlídali.

Draci Šumperk – SHK Hodonín 5:6 (3:2, 2:3, 0:1)

Dramatické utkání, ve které padlo v prvních dvou třetinách celkem deset gólů, nakonec musela rozhodnout až 49. minuta, ve které přišel klíčový moment druholigové bitvy. To se vracel z trestné lavice hostující Daniel Vaněk a přesto, že šumperský gólman boucháním své hokejky o led upozorňoval své zadáky na tuto skutečnost, přesto dostal útočník Drtičů a ex-vsetínský kapitán prostor na brejk, po kterém propálil brankáře Petra Zavadila ranou mezi betony.

DISKUZE

comments powered by Disqus


20:47 | 18. Březen 2018
Zprávy

Slovácký bazar

List_garage-sale-151190_640

RUBRIKA NABÍDKA PRÁCESTUDIO 365 hledá nové tváře pro reklamu od 9-27 a 28-45l.. T.: 605427271,9-12 h.www.studio365.euODBORNÁ FIRMA PŘIJME INSTALATÉRA NA HPÚ NEBO I OBČ...