Dva stejné výsledky Drtičů ve druhé lize, ale pouze zisk tří bodů

Main_ilustra_n__hokej1
Ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

HODONÍN – Hodně hektický týden mají za sebou druholigoví hokejisté Hodonína. Nejprve cestovali ve středu k utkání do Šumperku, kde se vlastně hrálo o třetí místo tabulky, aby v sobotu v domácím stánku přivítali jasného lídra skupiny – Valachy ze Vsetína.

SHK Hodonín – VHK ROBE Vsetín 5:6 (2:2, 0:2, 3:2)

Šlágr kola nezvládli pouze hostující „fandové,“ kteří v hektickém závěru naházeli na ledovou plochu hodonínského zimního stadionu pyrotechniku, takže tím zaměstnali přítomné hasiče i místní pořadatele. Jinak to byl zajímavý hokej, ve kterém domácím utekl úvod, když v páté minutě během 36 sekund dvakrát inkasovali. Drtiči ale zvedli hlavy a bylo na světě nevídané drama. Zkušení hosté si však nejtěsnější výhru pohlídali.

Draci Šumperk – SHK Hodonín 5:6 (3:2, 2:3, 0:1)

Dramatické utkání, ve které padlo v prvních dvou třetinách celkem deset gólů, nakonec musela rozhodnout až 49. minuta, ve které přišel klíčový moment druholigové bitvy. To se vracel z trestné lavice hostující Daniel Vaněk a přesto, že šumperský gólman boucháním své hokejky o led upozorňoval své zadáky na tuto skutečnost, přesto dostal útočník Drtičů a ex-vsetínský kapitán prostor na brejk, po kterém propálil brankáře Petra Zavadila ranou mezi betony.

DISKUZE

comments powered by Disqus


16:15 | 04. Červen 2018
Kultura

KAM VE VESELÍ A OKOLÍ v červnu 2018

List_bez_n_zvu_1

Blatnice pod Svatým Antonínkem www.obecblatnice.cz tel.: 518 331 2252. – 3. 6. Víkend otevřených památkových domků / Ojedinělé zpřístupnění památkových domků, objektů ...