Drtiče uklidnil až ve 44. minutě Miklík

Main_ilustra_n__hokej1
Ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

HODONÍN – Hodonínští Drtiči měli uprostřed týdne volný los a tak se utkali až v sobotu na domácím ledě, kde přivítali tým Nového Jičína, který ještě zdaleka nemá jistotu účasti v letošním klání v play-off druhé ligy, skupina C.

SHK Hodonín – HK Nový Jičín 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Zabodovala podle předpokladů Opava na ledě posledního týmu (Technika Brno), proto nemohli zaváhat ani Drtiči, kteří doma hostili Nový Jičín. Při výsledku 3:1 pro domácí tak stále boj o čtvrtou pozici je otevřenou záležitostí a bude se v podstatě jen čekat na klopýtnutí buď Drtičů, nebo Slezanů.

Výhru Drtičů, která se nerodila vůbec lehce, potvrdil v polovině utkání kapitán Petr Peš, definitivní klid na domácí hokejky ale přinesla až 44. minuta, ve které skóroval obránce Martin Miklík – 3:1.

DISKUZE

comments powered by Disqus


19:20 | 28. Leden 2020
Zprávy

Kyjovskou chirurgii zaměstnala ledovka

List_nemkyjov

Hektický víkend za sebou má personál chirurgického oddělení Nemocnice Kyjov. Předcházel mu typický scénář: večer trochu zapršelo a do rána namrzlo. Během 48 hodin chir...

19:19 | 28. Leden 2020
Zprávy

Rady do zahrady - Odběr roubů

List_main_rady_do_zahrady

Rouby řežeme v době vegetačního klidu. Bereme je ze silných jednoletých výhonů plodných a zdravých stromů nejlépe z jižní strany horní části koruny, kde jsou dobře v...