Drtiči dostali zatím největší „világoš“ v této sezoně

Main_drti_i
Ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

HODONÍN – Drtiči dvakrát po sobě vyhořeli. Hodonín inkasoval ve dvou zápasech 14 gólů.

SHK Hodonín – Draci Šumperk 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)

O víkendu svítilo po dvou třetinách na světelné tabuli zimního stadionu v Hodoníně 0:3 a bylo zřejmé, že tři body si odvezou Draci, kteří hráli ještě v minulé sezoně 1. ligu. Malou naději na lepší výsledek sice při přesilovce vykřesal domácí útočník Matula po 44 minutách hry, ovšem poslední slovo si vzali hosté, kteří díky dvěma přesným zásahům ve druhé polovině poslední třetiny definitivně rozhodli o zisku tří bodů a zasloužené výhře.

HC Bobři Valašské Meziříčí – SHK Hodonín 9:2 (6:1, 2:0, 1:1)

Drtiči na Valašsku v první třetině jakoby ani „nebyli“ a po šestnácti minutách prohrávali výrazným brankovým rozdílem 1:6. Nakonec z toho byla ostudná a přitom nejvyšší porážka v dosavadním průběhu této sezony, kterou si určitě hodonínští hráči a funkcionáři nedají za rámeček. „Každá série jednou končí, ale že to bude právě dnes a takovým až ostudným způsobem, to jsme určitě nečekali. Dostali jsme tak před play-off pořádnou facku,“ prohlásil hodně zklamaný Stanislav Beťko, kouč Drtičů.