Veselanky zaznamenaly na západě Slovenska povinné vítězství

Main_h_zen_
Ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

REGION – Sedmnácté kolo mezinárodní ženské házenkářské interligy pokračovalo pátečním duelem Panenek z Veselí nad Moravou na palubovce nováčka z Trenčína.

HK AS Trenčín – SHK Veselí nad Moravou 22:37 (10:17)

Byla to hra kočky s myší. Domácí interligový nováček nekladl soupeři větší odpor, navíc v jeho týmu nenastoupila spojka Monika Rajnohová, která ukončila předčasně angažmá u prvoligového nováčka ve Švédsku ve městě Skara.

Ve dvanácté minutě byl stav 6:3 pro hostující hráčky, které ještě stačily vedení navýšit do konce první půle na sedmigólový rozdíl (17:10). I po přestávce pokračoval atak na branku protivníka ze strany Jihomoravanek, jenž ve 34. minutě vedly 22:10 a nakonec si připsaly zatím letos nejjednodušší výhru v tomto soutěžním ročníku interligy.

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...