Měla to být pohodová výhra, nakonec ale Panenky nečekaně klopýtly

Main_h_zen_
Ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

VESELÍ NAD MORAVOU – Po jasné výhře na palubovce nováčka z Trenčína rozdílem patnácti branek měly veselské házenkářky tuto výhru potvrdit doma v sobotu v souboji s finančními potížemi zmítajícímu se týmu z Partizánskeho, opak byl ovšem pravdou.

Domácí lavička nebyla kompletní, když k dlouhodobě zraněné Jasmínce Vargové (je po operaci pravého ramene a začíná pomalu s tréninkem) přibyly v týdnu další ztráty. Střelkyně a spojka Jana Šustková si na čtvrtečním tréninku přivodila nepříjemný výron na levé noze a po zdravotních problémech byla krátce na pozorování ve fakultní nemocnici v Brně pivotka Nikol Vinklárková, která se snad brzy vrátí na palubovku.

Ztráty ale hlásila i hostující lavička, když po měsíci právě na jihu Moravy poprvé nastoupila uzdravená Laura Gerič a ne zcela zdravá byla kanonýrka a reprezentantka Slovenska Klaudia Michnová.

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...