Na jihu Čech to byla jasná záležitost Panenek

Main_hazena_zeny_pisek_-_veseli__11_
Ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

PÍSEK – Sobotní souboj dvou tabulkových sousedů měl být vyrovnanou partií, ovšem realita byla v písecké hale Obloukovka zcela jiná. Zápas zcela ovládly hráčky z Moravy, za které po delší době nastoupila po operaci pravého ramene a dobře probíhající rekonvalescence spojka Vargová, která se naposledy představila v dresu Panenek 19. listopadu 2016 v Prešově.

Sokol Písek – SHK Veselí nad Moravou 25:33 (8:15)

Ve Šrámkově městě se střelecky dařilo Olšovské, která dala jedenáct gólů a zřejmě se ji v pravý čas vrací střelecká a herní pohoda, což je moc dobře. Vítězky vedly po šesti minutách 3:0 a když pak rycghle ještě zaznamenaly tři branky, aniž jednu inkasovaly, bylo zcela zjevné, kdo se bude těšit ze dvou interligových bodů.

I po přestávce mírný favorit z Moravy na jihu Čech kraloval, pouze si dovolil menší luxus, když v čase od 52. - 57. minuty dal pouze jediný gól.

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...