Jarní turnaj minižaček v házené vyhrály Ivančice

Main_1_1
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

HODONÍN – O první březnové neděli se konal v Městské hale v Hodoníně turnaj házenkářek ročníku 2000 a mladší, kterého se zúčastnilo celkem sedm týmů z Moravy a Slovenska.

Celkem se odehrálo 22 zápasů, které sledovalo více jak 100 diváků, jenž tvořili zejména rodiče a kamarádi přítomných hráček.

Hodonínské vosy spolu s týmem DDM Strážnice zastupovaly náš region, ze Slovenska přijely Senica a Dunajská Streda.

Výsledky Hodonínských vos: - Záhoran Senica 8:4, SK UP HSC Olomouc 7:4, Tatran Bohunice 6:7 (po velkém boji), HK Ivančice 8:11, ŠK Talent Dunajská Streda 9:9 (nejlepší zápas celého turnaje), DDM Strážnice 9:3.

Přes všechny nedostatky je třeba kladně hodnotit nasazení a snahu házenkářského hodonínského potěru, z čehož měli určitě radost i oba trenéři Miroslav Dratva a Pavel Blanárik. Druhý zástupce z regionu – DDM Strážnice, přijel do Hodonína sbírat zkušenosti. I když se konečný efekt zatím nedostavil, přesto mohly být trenérky Knitlová s Novákovou spokojené, protože ve hře svých svěřenkyň bylo hodně pozitivních prvků.

Sestava HK Hodonín: M. Blanáriková – Bučková, Belková, Janečková, Smetková, Vrbová, Tomalová, Soldánová, Bartošová, Klásková, Mastihubová a Vargová.

Celkové výsledky turnaje:     

1.   HK Ivančice

2.      ŠK Talent Dunajská Streda

3.      Tatran Bohunice

4.      HK Hodonín

5.      Záhoran Senica

6.      SK UP HSC Olomouc

7.      DDM Strážnice

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY