O veselskou hokejovou ligu mají zájem i děvčata

Main_2a_vesel__hokej_6
Na kluzišti v centru Veselí nad Moravou je hokejově živo. | FOTO: Tonda Vrba

Veselí nad Moravou-S provozem umělého kluziště, které bylo vybudované začátkem prosince, vznikla veselská WINTER CLASSIC-amatérská hokejová liga. Jedná se o takzvaný „rybníkový hokej“, hru bez výstroje na malé branky do výše kotníků a hraje se každou středu a neděli.

„Během prvního týdne bylo přihlášeno téměř sto hráčů rozdělených do deseti týmů. Zájemců bylo ještě více, ale vzhledem k organizaci soutěže jsme museli počet týmů omezit. Je až neuvěřitelné, kolik lidí má o hokej zájem. Dokonce se nám ozvalo pár děvčat, které by také rády začali hrávat. Prostor by se určitě našel. Kromě samotné ligy je zájem o hraní hokeje i soukromě,“ řekl pořadatel Adam Procházka.

K tomuto účelu slouží pronájmy kluziště nebo událost pro ty, kteří mají chuť hrát, ale nesešli by se v dostatečném počtu nazvaná PŘIJĎ A HREJ, která se koná každé úterý od 19.00 hodin. Minulou sobotu 3.února změřili hokejoví nadšenci síly při Veselském pouličáku za účasti osmi týmů.


DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
  1. 1 Nic neponechat náhodě a zabrat...


08:29 | 09. Srpen 2019
Zprávy

O pohár starosty

List_sdh-vrbka

Jednodenní soutěž o pohár starosty obce Hrubé Vrbky v požárním útoku mužů a žen zařazenou do soutěže Grand Prix Hodonín připravují horňáčtí hasiči na 18. srpna se ...