SPORTOVNÍ POZVÁNKY

Main_sport_pozv_nky
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

STŘEDA 7. ÚNORA

Lední hokej

Druhá hokejová liga (skupina Východ), 43. kolo základní části, SHK Hodonín – HK Ďáblové Nový Jičín, zimní stadion Václava Nedomanského v Hodoníně, první buly bude vhozeno v 18:00 hodin


PÁTEK 9. ÚNORA

Futsal

Druhá liga (skupina Východ), 15. kolo, FC Tango Hodonín A – Žabinští Vlci Brno, sportovní hala TEZA v Hodoníně, začíná se ve 20:30

Halová kopaná

Tradiční halový turnaj v kopané, který pořádá Městská policie Hodonín, místem konání je sportovní hala TEZA Hodonín, první turnajový zápas se hraje od 9:30

Házená

ŽENY: MOL Liga – 17. kolo, Iuventa Michalovce – SHK Veselí nad  Moravou, hraje se od 17:30

SOBOTA 10. ÚNORA

Basketbal

MUŽI: Oblastní přebor II., dohrávka desátého kola, TJ Sokol Hodonín – TJ Znojmo, víceúčelová sportovní hala TEZA Hodonín, hraje se od 18:30

Házená

ŽENY: 2. liga (skupina Východ), 11. kolo, HK Hodonín B – Sokol Poruba B, sportovní hala TEZA Hodonín, hraje se od 14:00

Kopaná

Zimní turnaj na umělé trávě 3. generace – Dubňany, 32. ročník, 3. kolo, Radimov (SR) – Osvětimany, 13:00, Gbely (SR) – Velká nad Veličkou, 15:00

Přípravný fotbal: Radějov – Lužice, umělá tráva (UT) Strážnice, 10:00, Šardice – Rohatec A, UT Dubňany, 11:00, Kunovice – Vnorovy, UT Kunovice, 11:00, FK Hodonín – 1.FC Slovácko (Juniorka), hřiště Širůch ve Starém Městě, výkop je ve 13:00, Břeclav – Mutěnice, 13:00, Veselí nad Moravou – Dolní Němčí, 14:00, Kyjov – Böheimkirchen (Rakousko), 14:00

Lední hokej

Druhá hokejová liga, skupina Východ – 44. kolo základní části, HC Tatra Kopřivnice – SHK Hodonín, zimní stadion v Kopřivnici, začátek druholigového mače je v 17:00


NEDĚLE 11. ÚNORA

Basketbal

KADETKY: Liga kadetek, Kategorie U17, TJ Jiskra Kyjov – SBŠ Ostrava B, hraje se dopoledne od 9:00

Házená

ŽENY: MOL Liga – 17. kolo, DHC Slavia Praha – HK Hodonín, hraje se od 17:00

STARŠÍ DOROSTENKY: 1. liga – skupina Východ, 12. kolo, SHK Veselí nad Moravou – TJ Tatran Bohunice, sportovní hala Peklo ve Veselí nad Moravou, 13:00

Kopaná

Zimní turnaj – Dubňany, 3. kolo – druhý hrací den 32. ročníku, Koryčany – Dubňany, 13:00, Mokrý Háj (SR) – Ratíškovice, 15:00

Lední hokej

MLADŠÍ DOROST: ELIOD Liga – 25. kolo, SHKM Hodonín – HC Černí vlci Kopřivnice, 10:45

STARŠÍ DOROST: Liga – skupina Východ, 27. kolo, SHKM Hodonín – HC Frýdek-Místek, 16:00 – obě utkání se hrají na zimním stadioně v Hodoníně


DISKUZE

comments powered by Disqus


22:56 | 20. Únor 2018
Kultura

Výstava představí jazyk esperanto

List_esperanto-151906_1280

Hodonín – Po celé České republice putovala výstava s názvem Je esperanto mrtvý jazyk? a nyní ji zájemci mohou spatřit i v prostorách hodonínských lázní. Po jednatřicet...