Manažer Znojma pomohl týmu z lavičky

Main_11-c-3-foto-rostislav_do_ekal-8-2018-u
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

HODONÍN – Vedení znojemských Orlů po několika nepřesvědčivých výsledcích a slabším herním projevu došlo k závěru, že je třeba přinést do kabiny hokejistů nový impulz. V týmu, který hraje EBEL ligu, skončil kouč Roman Šimíček (již sedí na lavičce Košic) a tak se funkce trenéra chopil na přechodnou dobu manažer týmu, bývalý výborný bek hodonínských drtičů, ROSTISLAV DOČEKAL (na snímku), který žije trvale v Hodoníně.

„Věřili jsme, že toto mužstvo má kvalitu a že to ustojí. Jsme rádi, že na naši nabídku kývl zkušený Miroslav Fryčer (ročník 1959), který by měl tým koučovat. Je to můj dobrý kamarád a jsem přesvědčený, že to je pro nás ta správná volba,“ řekl pro týdeník NOVÉ SLOVÁCKO zkušený hokejový harcovník Dočekal, pod jehož vedením získali Orly ve čtyřech zápasech šest bodů a aktivní skóre 10:9 se stále reálnou šancí na play-off.

(jop)

Foto: Jaroslav Kicl


DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
  1. 1 Nic neponechat náhodě a zabrat...


08:29 | 09. Srpen 2019
Zprávy

O pohár starosty

List_sdh-vrbka

Jednodenní soutěž o pohár starosty obce Hrubé Vrbky v požárním útoku mužů a žen zařazenou do soutěže Grand Prix Hodonín připravují horňáčtí hasiči na 18. srpna se ...