ROZHODLA DRUHÁ TŘETINA A ZNOVU VÝTEČNÝ GÓLMAN ANDREAS KUBÁŇ!

Main_1-ilustra_n__foto-drti_i-ledn__hokej
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek. Autor: Daniel Pekař | FOTO: Soukromý archiv

HODONÍN – Středeční čtvrtfinálový zápas série play-off 2. hokejové ligy domácí Drtiči nezačali dobře, když v první třetině působili hodně ospale. Chyběl pohyb, důraz v osobních soubojích a tak není divu, že hosté šli na začátku osmnácté minuty do vedení (přesně v čase 17:01). Zřejmě bylo o první přestávce dusno v domácí kabině, protože na hodonínský led nastoupil zcela jiný tým v oranžovo-modrých dresech. Domácím borcům totiž stačila skvělá šestiminutovka, aby otočili nepříznivé skóre! To byl výtečný obrat, na který nepříjemný soupeř našel pouze jedinou gólovou odpověď, a to díky přesné trefě Juráně. V poslední třetině ovšem hosté hodně zlobili, ale Drtiči mají v brance Kubáně, který má naštěstí formu jako hrom, takže konto Drtičů zůstalo ve třetím dějství právě díky němu čisté...
Hosté se dvě minuty před koncem rozhodli pro hru bez gólmana, ale čtyři sekundy před závěrečnou sirénou potvrdil důležité vítězství Drtič Jurča střelou do prázdné branky.
V pátek se hraje čtvrtý zápas v Moravských Budějovicích a pokud by Hodonín prohrál, rozhodující duel by byl na programu v neděli 10. března 2019 v Hodoníně.
VÝSLEDEK 3. UTKÁNÍ SÉRIE PLAY-OFF - ČTVRTFINÁLE:
SHK iClinic HODONÍN – HC MORAVSKÉ BUDĚJOVICE 2005 4:2 (0:1, 3:1, 1:0), STAV SÉRIE: 2:1
Branky a nahrávky: 21:25 Lukáš Finsterle (Benýšek), 23:15 Tomáš Franek (Mikéska), 25:32 Marek Růžička (Matula, Ševčík), 59:56 Petr Jurča – 17:01 Petr Krutiš (Mikeš, Rytnauer), 37:33 Marcel Juráň (Furch),
rozhodovali: Martin Dufka – Josef Novotný a Radek Šimčík, vyloučení: 4:5, bez využití, 1216 diváků...