OKRESNÍ LIGA HODONÍNSKA: SOUBOJ DVOU TABULKOVÝCH SOUSEDŮ JASNĚ PRO TÝM Z VESELSKA!

Main_2-ilustra_n__foto-kopan_-autor_jaroslav_kicl
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: Jaroslav Kicl

STARÝ PODDVOROV – První jarní kolo (celkově 15.) v Okresní lize Hodonínska přineslo 5 výher domácích týmů a dvakrát se radovali hosté: v Mikulčicích a na Podluží ve Starém Poddvorově, kde dominoval tým FK AGRO VNOROVY A.
Ten již v prvním poločase ovládl hrací plochu, když zahrával devět rohů oproti jednomu na straně domácích, navíc hosté byli úspěšní i gólově, když po rohu Michala Kočiše dal vedoucí branku hlavou zkušený Marek Janoušek – 0:1. Po obrátce se po hodině hry prosadil po brejku do otevřené obrany Dominik Zachar, který přidal definitivní tečku zápasu dvanáct minut před koncem.
Za stavu 0:0 měl šanci hostující Josef Bittner, který po rohu pálil z voleje utěšeně do břevna branky Zdeňka Dohnálka a o čtyři minuty později měl gólovku na své kopačce domácí Miloš Albert, ale v rozhodujícím momentu udělal kličku navíc, takže hostující obrana si mohla oddechnout!
VÝSLEDEK:
TJ STARÝ PODDVOROV – FK AGRO VNOROVY A 0:3 (0:2)
STATISTIKA UTKÁNÍ:
BRANKY: 31. Marek Janoušek, 61. a 78. Dominik Zachar,
ŽLUTÁ KARTA: 29. Karel Růžička (SP),
ROZHODOVALI: Jakub Zima – Zbyněk Zima a Martin Ťok,
DIVÁCI: 150.
Další výsledky 15. kola Okresní ligy:
Mikulčice – Žarošice 1:4 (1:3), Dolní Bojanovice – Milotice B 5:0 (4:0), Ždánice – Svatobořice-Mistřín 2:1 (0:0), Dambořice – Petrov 1:0 (0:0), Lipov – Nenkovice 2:0 (0:0), Hovorany – Ježov 2:0 (0:0).