NEČEKANÝ PROPADÁK TÝMU Z PODLUŽÍ!

Main_ilustra_n__foto-kopan_-autor_jaroslav_kol_sek__1_
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: Jaroslav Kolísek

STARÝ PODDVOROV – 21. kolo Okresní ligy kopané na Hodonínsku přineslo velké překvapení na zeleném pažitu v neděli odpoledne ve Starém Poddvorově, kde domácí fotbalisté nečekaně odevzdali všechny body týmu ze suterénu tabulky – FK Hovorany.
Došlo tak v řadách domácích příznivců ke třetímu stupni divení se, který je podle bývalého kouče libereckého Slovanu Ladislava Škorpila Ó Jémine!
Hosté šli do vedení krátce po půlhodince hry, kdy se trefil ke vzdálenější tyči Jaromír Hudec, aby tentýž hráč zahrával ve dvouminutovém nastavení trestný kop, při kterém se jeho pumelice odrazila od břevna do pole, kde ji pohodlně hlavou doklepl do zívající domácí svatyně Tomáš Vyhňák.
Domácí po výhře v Ježově (3:2) a postupu do Okresního finále, který si zajistili výhrou v Zarazicích, kde porazili místní KEN Veselí nad Moravou 3:1, tentokráte zůstali hodně dlužni své pověsti týmu z horních pater tabulky a po nevýrazném výkonu zaslouženě prohráli.
VÝSLEDEK:
TJ STARÝ PODDVOROV – FK HOVORANY 0:2 (0:1),
BRANKY: 35. Jaromír Hudec, 90.+2 Tomáš Vyhňák,
ŽK: 2:1,
ROZHODOVAL: Karel Rotter,
DIVÁCI: 85.
Další výsledky 21. kola mají tuto podobu:
Dolní Bojanovice – Dambořice 1:1 (1:1),
Vnorovy A – Nenkovice 6:1 (3:0),
Svatobořice-Mistřín A – Petrov 1:1 (0:1),
Mikulčice – Ježov 2:1 (2:0),
Ždánice – Lipov 2:0 (2:0),
Milotice B – Žarošice 1:2 (0:2).
(jop)

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY


08:47 | 06. Srpen 2020
život v regionu

Baťák pozpátku

List_verlari-dodonin-logo

Návštěvníci Baťova kanálu si v neděli 26. 7. a pondělí 27. 7. užili exkurzi do historie veslování. Proběhl zde první ročník akce Baťák pozpátku. Cílem jízdy bylo pro...

08:19 | 06. Srpen 2020
Zprávy

Nulté kolo dětského kvízu

List_kviz-nasedlovice

V Násedlovicích v historických prostorách panské sýpky proběhlo nulté kolo dětského kvízu. Jednalo se o zkušební kolo. Chtěli jsme zjistit, jestli děti o tuto formu s...