Mladí tanečníci opět v absolutní špičce ČR

Main__05_classic_p1000463_0

HODONÍN - S radostí se vrátila v neděli nad ránem malá výprava TK Classic při SVČ Hodonín z mistrovství ČR v latinskoamerických tancích, které se uskutečnilo 19. února 2011 v basketbalové hale Sparta Praha.

Štěstím zářila mladá nadějná dvojice Nikolas Novák a Klára Adamová, jež pro Hodonín po deseti letech vytančila opět stříbrnou medaili v kategorii mladších juniorů. V náročné konkurenci osmatřiceti párů se jim tak znovu podařilo potvrdit příslušnost k absolutní špičce v ČR. Spokojeni s jejich výkonem a umístěním byli samozřejmě i trenéři Václav Masaryk a Klára Chovančíková, kteří se na parketu střídali se svými svěřenci a na mistrovství vytančili v prestižní kategorii dospělých 23. místo a dostali se tak do TOP 24.

Je to pro hodonínský sportovní tanec opět vynikající úspěch. Ten završila v neděli 20. 2. 2011 na soutěži v Brně i nastupující generace nejmladších tanečníků. Nejvýrazněji se prosadila dvojice Filip Schwoiser a Klára Megová, kteří si vytančili skvělé 2. místo jak v kategorii HOBBY děti II, tak v kategorii HOBBY Junior I. V kategorii děti II jim byla zdatnými soupeři další dvojice TK Classic Štěpán Topenčík s Annou Záuťanskou, kteří skončili na 3. místě. V kategorii juniorů I doplnil Filipa s Klárou pár Jakub Lučan s Terezou Beštovou na 5. místě. Všichni tak získali cenné body do žebříčku Českého poháru. Více na www.tkclassic.cz