DERBY VESELSKA ZVLÁDLI LÉPE BORCI Z KOZOJÍDEK

Main_2-6-1-ilustra_n__foto-autor_jaroslav_kicl
ilustrační foto | FOTO: Jaroslav Kicl

KOZOJÍDKY – Ve víkendovém šlágru krajské 1.B třídy (skupina C) sice začali lépe hosté z Kněždubu, ale v neděli dopoledne za ideálního fotbalového počasí, kdy teploměr ukazoval 26 stupňů Celsia, platilo: „...že první vyhrání z kapsy vyhání!“
Hosté dali sice z penalty brzký gól, ovšem domácí na to stačili odpovědět ještě do první čtvrthodinky, kdy se pískala penalta i na opačné straně hrací plochy po zbytečném faulu gólmana Miroslava Buzaye. Po půlhodince založili domácí pěknou fotbalovou akci Jiřím Vítkem, aby toto úspěšné dílo dokončil kanonýr Kozojídek Ondřej Březina – 2:1. Na podzim se hrálo v Kněždubu pod taktovkou hostí z Kozojídek, kteří naplno bodovali po výhře 4:1!
„Hosté začali lépe a pro nás bylo velké štěstí, že z úvodního tlaku nám dali pouze jeden gól. Po vyrovnávací brance jsme začali mít navrch a po druhé brance v síti Kněždubu („Byl jsem rád, že balon z mojí kopačky se do branky vůbec došoural!) to již bylo o tom, hrát s rozumem a hlavně nijak nedivočit. Hosté se po přestávce zbytečně soustřeďovali na verdikty sudího, méně na samotnou hru a to nám vyhovovalo,“ hlásil po výhře spokojený útočník Kozojídek ONDŘEJ BŘEZINA, jinak autor vítězného gólu.
SESTAVA VÍTĚZŮ:
Roman Grombíř – Jiří Vítek, Jan Hodonský, Tomáš Páleník, Tomáš Kurečka – Michal Vaverka (90.+2 Tomáš Macalík), Josef Matuška (75. Ondřej Brákora), Robert Nekarda, Dominik Hodonský – Nikola Hrbek, Ondřej Březina (78. Adam Tomčal).
VÝSLEDEK:
SK KOZOJÍDKY – TJ SOKOL KNĚŽDUB 2:1 (2:1)
Branky: 15. Robert Nekarda (PK), 30. Ondřej Březina – 2. Milan Durna (PK),
ŽK: 3:5,
střely na branku: 3:5,
mimo: 5:7,
rohové kopy: 3:3,
rozhodovali: Lukáš Musil – Pavel Budovič a Dominik Riška,
diváci: 300.
(pol)

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY