VESELANKY POSILUJÍ!

Main_hazena
illustrační foto | FOTO: archiv pořadatelů

VESELÍ NAD MORAVOU – Máme pro vás čerstvé informace z kuchyně házenkářek SHK Veselí nad Moravou, které posilují pro nastávající sezonu 2019-2020, která již začíná o posledním víkendu v měsíci srpnu. Los MOL ligy se uskutečnil tento týden v úterý v Bratislavě a Veselanky si v prvním kole (sobota 31. srpna 2019 od 17 hodin) změří doma síly s týmem HC Slovan Duslo Šaľa. Mimochodem derby týmů z našeho regionu (HK HODONÍN, SHK VESELÍ NAD MORAVOU) je na programu ve 13. kole v Hodoníně.
Letní příprava Panenek začíná 15. července 2019 v domácích podmínkách, po týdnu se pak Veselanky přesunou na soustředění do Vřesovic (chata Radost), kde v areálu DDM Veselí nad Moravou budou polykat tvrdé tréninkové letní dávky.
Podle našich informací je dlouhodobě mimo po operaci Slovenka Klaudia Michnová, nicméně funkcionáři veselského klubu ani v tomto čase nespí a hlásí příchod prvních posil.
„Jsme rádi, že k nám na přestup přichází Laura Víchová (dříve Kováčiková) – ročník 1994 - z HK Hodonín, kde byla v minulé sezoně po Nikole Kalinové (146) a Dianě Poláchové (115) třetí nejlepší střelkyní Jihomoravanek v první lize za rovnou stovku nastřílených gólů a taktéž přivítáme u nás na hostování talentovanou juniorskou reprezentantku Česka, Barboru Olšovou (ročník 2000), jinak hráčku prvoligového týmu HK Ivančice,“ prozradil NOVÉMU SLOVÁCKU organizační pracovník veselského klubu VLASTIMIL „AŤA“ PROCHÁZKA.
(jop)

DISKUZE

comments powered by Disqus


19:20 | 28. Leden 2020
Zprávy

Kyjovskou chirurgii zaměstnala ledovka

List_nemkyjov

Hektický víkend za sebou má personál chirurgického oddělení Nemocnice Kyjov. Předcházel mu typický scénář: večer trochu zapršelo a do rána namrzlo. Během 48 hodin chir...

19:19 | 28. Leden 2020
Zprávy

Rady do zahrady - Odběr roubů

List_main_rady_do_zahrady

Rouby řežeme v době vegetačního klidu. Bereme je ze silných jednoletých výhonů plodných a zdravých stromů nejlépe z jižní strany horní části koruny, kde jsou dobře v...