ROHATECKÉ ZKLAMÁNÍ! HODOVÝ ZÁPAS SLAVOJI VŮBEC NEVYŠEL

Main_fotbal-ilustrcni
FOTO: ilustrační foto

ROHATEC – Na rohatecké hody se hrálo mistrovské utkání 1.A třídy (skupina B) tradičně již v sobotu, domácím ale tento souboj s celkem z Břeclavska zkrátka nevyšel: rohatecký Slavoj začal sice dobře, ovšem po vedoucí brance nečekaně odpadl, čehož chytrý soupeř dokonale využil a po třech přesných zásazích se nakonec po zásluze radoval ze tří bodů!
Rohatci nehrála dobře pravá strana defenzivy, k tomu se přidala nevýrazná hra středu zálohy (Michal Konečný, Jakub Schenel), která vesměs rozhoduje o celkovém dění na hrací ploše a určuje úspěšnost daného souboje.
Již v páté minutě posunul do gólovky svého spoluhráče Michala Konečného zkušený stoper, 35letý Radek Homola (jinak nejlepší hráč domácího celku), ale domácí borec střílel jen slabě do náručí brankáře Jakuba Chromka. Rohatec byl nicméně při chuti, když do desáté minuty zahrával šest rohů, ale gólově udeřilo až ve 21. minutě po vzorné spolupráci Radka Homoly s Filipem Vandou, centrujícím Markem Herzánem a přesným zakončovatelem Jiřím Jüstelem – 1:0.
Hosté se brzy oklepali, když po nedorozumění v domácí defenzivě si o čtyři minuty později lehce poradil s nabídkou Denis Pohl – 1:1. V závěru první půle udeřili hosté znovu, když míč za záda Martina Domanského dostal pohotovým zakončením Adam Fridrich – 1:2.
Domácí Slavoj definitivně zlomila 52. minuta, ve které po úniku po levé straně dal výsledku konečnou pečeť placírkou Erik Burac (1:3), který v předzápase chytal za velkopavlovický dorost a představil se v zajímavém brejku přes celé hřiště, ve finále mu ale již nestačili síly na přesnější zakončení!

VÝSLEDEK:
TJ SLAVOJ ROHATEC – TJ SLAVOJ VELKÉ PAVLOVICE 1:3 (1:2)

STATISTIKA UTKÁNÍ:
GÓLY: 21. Jiří Jüstel – 25. Denis Pohl, 42. Adam Fridrich, 52. Erik Burac,
ŽK: O – 40. Jakub Pelech, 58. Lukáš Bogiň, 76. Přemysl Rozbořil,
STŘELY NA BRANKU: 6:11,
MIMO: 3:7,
ROHOVÉ KOPY: 12:5,
ROZHODOVALI: Lukáš Pecher – Marek Bělák, František Tichánek,
DELEGÁT: Josef Bábíček,
DIVÁCI: 90.

HLAS ASISTENTA ROHATECKÉHO KOUČE, PETRA SEMOTÁNA:
„Do samotného utkání jsme vstoupili dobře. Byli jsme lepší na míči, ale paradoxně nám vedoucí gól uškodil. Po něm se naše hra zhoršila a od té doby jsme se již nedokázali vrátit do zápasu. Byli jsme horším týmem. Určitě to je pro nás zklamání, protože jsme chtěli na hody vyhrát, ale bohužel i takový je někdy fotbal!“

PŘEDZÁPAS DOROSTU – 1.B TŘÍDA (SKUPINA C):
TJ SLAVOJ ROHATEC – TJ SLAVOJ VELKÉ PAVLOVICE 2:9 (2:3)
(pol)

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY