HÁZENKÁŘKY HODONÍNA SI PORADILY S LIGOVÝM TÝMEM Z RAKOUSKA

Main_ilutr-hazena
ilustrační foto - WEB STRÁNKY-Házená-HK HO | FOTO: ilustrační foto

HODONÍN – V další přípravě hostily MOL ligové házenkářky HK Hodonín celek nejvyšší rakouské soutěže – ROOMZ HOTELS ZV WR. NEUSTADT.
Hodonín v domácím prostředí začal dobře, když se ujal vedení 8:3 (10. minuta), za dalších dvacet minut čisté hry dal ale jen tři branky, takže do poločasu vedl jen o tři góly.
Po přestávce se soupeřky dokázaly dotáhnout na remízu 11:11 po třech minutách, postupně ale nováček nejvyšší česko-slovenské soutěže převzal otěže zápasu do svých rukou a nakonec bral zaslouženě výhru o sedm branek.
V brance Hodonína se představily všechny tři gólmanky, střelecky se dařilo Begalové (5) a Višňovské (4), aby se mezi střelkyně nezapsala pouze jediná hráčka, a to Kratochvílová.

VÝSLEDEK:
HK HODONÍN – ROOMZ HOTELS ZV WR. NEUSTADT 27:20 (11:8)

Nejvíce branek za poražené: Viktoria Kaiser 6, Lisa Heidinger 4,
rozhodovali: Petr Směja a Jaroslav Henych,
40 diváků.

SESTAVA A BRANKY HK HODONÍN:
Iveta Blažková, Barbora Hanzalíková, Barbora Zichová – Aneta Begalová 5, Petra Jadamíková 2, Andrea Jastrábová 3, Nataálie Gärtnerová 1/1, Šárka Pospíšilová 3, Nikola Kalinová 3/1, Hedvika Nováková 1, Kateřina Kratochvílová, Simona Višňovská 4, Tereza Vysloužilová 3, Alexandra Shemetova 2. Trenér: Tomáš Bárta.
(pol)

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY