Boj o čtvrtou příčku rozhodne až poslední kolo

Main_drti_i_radost
Ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

HODONÍN – Nejdříve to byla očekávaná porážka na ledě lídra z Valašska, o víkendu pak přišla povinnost ve formě domácí výhry nad beznadějně posledními vysokoškoláky z krajského města Brna.  

SHK Hodonín – HC Technika Brno 5:3 (2:2, 2:1, 1:0)

Byla to překvapivě napínavá podívaná až do posledních sekund, přitom papírové předpoklady mluvily jasně před tímto derby-zápasem ve prospěch Drtičů. „To bylo jedno velké trápení. Hlava to člověku nebere, protože ve Vsetíně jsme předvedli jeden dobrý výkon a za tři dny jakoby nám to přeplo a nastoupilo v derby úplně jiné mužstvo, než které hrálo ve Vsetíně. První část byla z naší strany katastrofální, od čehož se pak odvíjel celý zápas. Trápili jsme se, takže dnes nás těší pouze získané tři body. Doufám, že nás toto nakopne a uvidíme, co se bude dít v posledním kole základní části, kdy Opava jede na Šumperk a my do Poruby. Doufám, že to zvládneme a to čtvrté místo nakonec uhájíme,“ přeje si Stanislav Beťko, trenér Hodonína.

VHK ROBE Vsetín – SHK Hodonín 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

Hodonín na Valašsku sice statečně vzdoroval, ale nakonec všechny body bral velký domácí favorit. Čtvrtou branku dal Vsetín do prázdné branky při hře hostů bez gólmana.

DISKUZE

comments powered by Disqus


19:20 | 28. Leden 2020
Zprávy

Kyjovskou chirurgii zaměstnala ledovka

List_nemkyjov

Hektický víkend za sebou má personál chirurgického oddělení Nemocnice Kyjov. Předcházel mu typický scénář: večer trochu zapršelo a do rána namrzlo. Během 48 hodin chir...

19:19 | 28. Leden 2020
Zprávy

Rady do zahrady - Odběr roubů

List_main_rady_do_zahrady

Rouby řežeme v době vegetačního klidu. Bereme je ze silných jednoletých výhonů plodných a zdravých stromů nejlépe z jižní strany horní části koruny, kde jsou dobře v...