Mladíci řešili spor pěstmi. Jeden dal „čelo“ dívce, která se ozvala

Main_dsc_6091
Ilustrační foto | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

DUBŇANY – Vzájemné antipatie vyřešili dva muži na plese v Dubňanech rvačkou. Spor mladíků ve věku 24 a 28 let vyřešily pěsti.

„Mladší z mužů nejprve napadl svého protivníka před budovou, kde ples probíhal. Nejprve jej uchopil za sako a povalil na zem. Pak jej nejméně desetkrát udeřil pěstí do hlavy. Napadení si vyžádalo zranění na hlavě a poškození společenského oděvu. Následně útočník ještě fyzicky napadl přítomnou mladou ženu, která se na místě zastala napadeného muže. Tuto ženu udeřil svým čelem do obličeje,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Incident tím ale neskončil. O nějakou dobu později pokračoval ve vstupní hale. Tentokrát se role obrátily a z původně napadeného muže se stal útočník.
„Dostihl svého protivníka a nejméně dvakrát jej udeřil pěstí do obličeje. Po skončení plesu se strhla další potyčka před místním barem, kde opět jeden druhého udeřil pěstí do obličeje a po pádu na zem jej ještě kopal do hlavy. Konečnou dohru rvačky budou mít policisté, kteří na místo byli přivoláni. Oba muže podezřívají z trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví a k případu zjišťují další podrobnosti,“ zakončil mluvčí policie.

DISKUZE

comments powered by Disqus


19:20 | 28. Leden 2020
Zprávy

Kyjovskou chirurgii zaměstnala ledovka

List_nemkyjov

Hektický víkend za sebou má personál chirurgického oddělení Nemocnice Kyjov. Předcházel mu typický scénář: večer trochu zapršelo a do rána namrzlo. Během 48 hodin chir...

19:19 | 28. Leden 2020
Zprávy

Rady do zahrady - Odběr roubů

List_main_rady_do_zahrady

Rouby řežeme v době vegetačního klidu. Bereme je ze silných jednoletých výhonů plodných a zdravých stromů nejlépe z jižní strany horní části koruny, kde jsou dobře v...