Hodonínské házenkářky sice vyhrály první ligu, ovšem o případném postupu rozhodne vedení klubu až v průběhu tohoto měsíce

Main_11-foto-h_zen_-_eny_ho-19-2017
Vítěz první házenkářské ligy v kategorii žen - HK Hodonín. | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

HODONÍN – Bašta házené na Hodonínsku – Veselí nad Moravou – nemá v současné době zrovna příjemné období, když interligové Panenky bojují o záchranu soutěže a ani ve druhém svém vystoupení ve skupině play-out neuspěly. Naopak velká radost panuje v největším městě Hodonínska, který jako nováček první ligy vyhrál skupinu a může se těšit případně na účast v mezinárodní interlize. O tom, zda do této soutěže půjde, se ale teprve rozhodne vedení klubu, které má na přihlášení do interligy ještě celý květen. V neděli před obědem udělaly další výraznou stopu na házenkářské mapě Česka i starší dorostenky HK Hodonín, které vyhrály suverénním způsobem svůj poslední duel ve skupině první ligy (skupina Východ) nad Hanačkami z Olomouce, a už teď se můžou těšit na dvojzápas s prvním týmem skupiny Západ, DHK Baník Most, který rozhodne o mistrovi České republiky v kategorii starších dorostenek.

Mimo to se ještě utkají hodonínské naděje v rámci Česko-slovenského poháru, který by se měl uskutečnit ve Zlíně a kde by se měly představit dva nejlepší dorostenecké týmy z Česka a Slovenska. Takže pro hodonínské dorostenky soutěž zatím nekončí, ba chce se říct, že vlastně teprve nyní to vše začíná!

Více v týdeníku Nové Slovácko ze dne 9. května.

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY