Policisté hledají svědky tří nehod v regionu

Main_car_ilustra_n_
Ilustrační obr. | FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

Hodonínsko – Dopravní policisté hledají svědky několika dopravních nehod na Hodonínsku.

První z nich se stala v sobotu, dvacátého ledna, mezi pátou a osmou hodinou navečer v Domaníně. „Před rodinný domem číslo 394 došlo k poškození auta. Nezjištěný řidič jedoucí s osobním vozidlem pravděpodobně Škoda Octavia bílé barvy směrem na Moravský Písek objížděl zaparkovaného vozidla Ford Galaxy. Přitom se zřejmě plně nevěnoval řízení vozidla a o levé vnější zrcátko vozidla Ford, které poškodil a následně ujel,“ popsal hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Další z nehod se stala v úterý šestnáctého ledna mez čtvrtou a pátou hodinou odpolední na parkovišti před Kauflandem v Kyjově. Neznámý řidič tam narazil do Škody Octavia a z místa nehody odjel.

Další dopravní nehoda se stala v Hodoníně, před kulturním domem, a to pětadvacátého ledna mezi dvanáctou a jednou hodinou odpoledne. „Neznámý řidič se zřejmě při couvání nevěnoval dostatečně řízení a přehlédl zaparkované osobní vozidlo Peugeot 308, do kterého narazil. Z místa události poté odjel pryč. Policisté nyní hledají svědky, kteří nehody mohli vidět nebo by mohli pomoci ustanovit řidiče a jejich vozidla. Ozvat se mohou na telefonu 974 633 260 nebo přímo na linku 158,“ dodal Zámečník.


DISKUZE

comments powered by Disqus