Kriminalisté zadrželi kvůli majetkové trestné činnosti 11 lidí

Main_krimi
FOTO: Archiv týdeníku Nové Slovácko

Uherské Hradiště 1. března (ČTK) - Uherskohradišťští kriminalisté zadrželi ve středu na různých místech 11 lidí kvůli podezření z majetkové trestné činnosti. Jeden ze zadržených pracuje na odboru dopravy radnice v Uherském Hradišti. ČTK to dnes řekl krajský policejní mluvčí Petr Jaroš.

K zásahu kriminalistů podle něj došlo na základě dlouhodobého prověřování. Druh spáchané majetkové trestné činnosti však neupřesnil. "V současné době nadále probíhá prověřování, proto v tuto chvíli nebudeme sdělovat žádné bližší informace," uvedl Jaroš.

Radnice v Uherském Hradišti svolala na 14:00 mimořádný briefing. K zásahu policie by se na něm měli vyjádřit starosta Stanislav Blaha (ODS) a tajemník městského úřadu Josef Botek.

Český rozhlas Zlín na svém facebookovém profilu uvedl, že odbor dopravy zůstal dnes uzamčený. Na dveřích visí cedulka s nápisem "Z technických důvodů zavřeno".

chv sd

DISKUZE

comments powered by Disqus


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...