Policie hledá svědky dopravních nehod

Main_ilustra_n__foto_sv_dek
Ilustrační foto | FOTO: Redakce

Hodonínsko – Svědky několika dopravních nehod hledají policisté na Hodonínsku.

První z neobjasněných nehod se stala v pátek třináctého dubna mezi šestou a půl sedmou večer ve Veselí nad Moravou u obchodního domu Kaufland. Řidič červeného auta při najíždění nebo vyjíždění z parkovacího místa narazil do zadní části osobního Škoda Octavia a poté z místa dopravní nehody odjel pryč, aniž by věc řešil.

K další z nehod došlo dvacátého dubna v době od 12:35 do 14:50 hodin v Hodoníně na parkovišti v ulici Masarykovo náměstí poblíž Radnice. Neznámý řidič modrého auta při najíždění na parkovací místo narazil do zaparkované Škody Octavia. Z místa nehody odjel pryč.

K poslední z nehod, k níž policie hledá svědky, se stala 23. dubna v době od 16:55 do 17:10 hodin v Hodoníně v ulici Koupelní. Řidič bílého osobního auta jedoucího směrem ke krytému bazénu najížděl na kolmé parkovací místo a přitom narazil do Škody Octavia, která parkovala u okraje vozovky. Policisté nyní hledají svědky, kteří nehody mohli vidět nebo by mohli pomoci ustanovit řidiče a jejich vozidla. Ozvat se mohou na telefonu 974 633 260 nebo přímo na linku 158.

DISKUZE

comments powered by Disqus


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...