ODVETA SE ČEŠKÁM VYDAŘILA, KDYŽ VE SKVĚLÉ ATMOSFÉŘE POKOŘILY NEPŘÍJEMNÉ ŠVÉDKY!

Main_1-ilustra_n__foto-futsal-_eny
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: Soukromý archiv

HODONÍN – Čtvrteční odvetný zápas žen ve futsalu vyšel lépe našim futsalistkám, které ve výborné atmosféře sportovní haly TEZA v Hodoníně porazily tým Švédska o jeden gól.
Přitom do vedení šly soupeřky, když se prosadila skvěle technicky vybavená Vaseghpannah – 0:1. O osm sekund později ale srovnala Gabriela Špičková.
Po přestávce se dostala k míči opět Špičková, když tomu předcházel vyhraný souboj naší Markéty Koplíkové na polovině soupeřek, a přesným pokusem po zemi k pravé tyči stanovila ve 23. minutě stav zápasu na 2:1. Tento gól naše hráčky zdravě nakopl a po více jak minutě následovala standardní situace Česka, po které se balon dostal po trefě Denisy Skálové do švédského čeřenu – 3:1. Pak se znovu trefila Švédka, která dala i první branku, ovšem nabuzené Češky si opět vzaly dvougólové vedení, když tři minuty před koncem dala velkou naději na výhru Iva Odehnalová – 4:2. Poražené ještě závěr zdramatizovaly (36 sekund před sirénou snižovala na jeden gól Varli), ovšem cenná výhra zůstala doma...
„Měl jsem takovou zvláštní motivaci, ale to si nechám pro sebe. Dnes to byla výborná hra se srdíčkem a perfektním futsalovým projevem. Holkám musím za to moc poděkovat, protože Švédsko bude patřit ke špičkovým týmům v Evropě. Byla tady opět výtečná divácká kulisa, za což moc děkujeme a vždy se budeme do Hodonína rádi vracet,“ hlásil po výhře náramně spokojený kouč Česka KAREL KRAKOVČÍK.