HODONÍNSKÉ ŽENY DEKLASOVALY TŘETÍ TÝM LIGOVÉ TABULKY!

Main_1-foto-hk_hodon_n-h_zen_-_eny
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: Soukromý archiv

HODONÍN – Poprvé v tomto kalendářním roce se hrála ženská ligová házená. Lídr skupiny – HK Hodonín – přivítal doma v sobotu navečer třetí celek, který přijel pouze se sedmi statečnými, když na střídání byla pouze jediná hráčka, a to ještě gólmanka!
Od úvodu Hodonín jasně dominoval (v 7. minutě byl stav 5:1 a ve 13. minutě 10:4). Téměř stovka fanoušků vysoce ocenila přesný výhoz domácí brankářky Barbory Zichové z 52. minuty, která našla svou spoluhráčku Lauru Víchovou, jež přesně zakončila a zvyšovala tak stav jednoznačně vedeného duelu na 38:18.
Už teď se fanda hodonínské házené těší na 10. březen 2019, kdy v rámci 14. ligového kola zavítá na jih Moravy pražský tým z Kobylis, což bude v podstatě souboj dvou nejlepších družstev současné tabulky. Začátek zápasu bude v 16 hodin.
VÝSLEDEK SOBOTNÍHO ZÁPASU:
HK Hodonín – TJ Sokol Velké Meziříčí 44:22 (24:11)
Nejlepší střelkyně: Laura Víchová 9, Nikola Kalinová 8/3, Natálie Gärtnerová 6/1 – Anna Vodná 8, Lenka Pacalová 5, rozhodovali: Mojmír Valášek a Jaroslav Vychodil, 90 diváků...