Hodonínský e-shop GigaLekarna.cz má nový domov

Main_img_4247
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: Soukromý archiv

Jeden z největších elektronických obchodů s léčivy, kosmetikou a lifestyle produkty GigaLekarna.cz vybudoval v Hodoníně nový areál s novými pracovními místy. Provozovatel e-shopu společnost F-Dental Hodonín, s.r.o. v současné chvíli působí na ulici Velkomoravská. Přesunem z lékárny Medicentrum ve středu města do nových prostor se otevřela možnost pro další expanzi firmy.

Každý den vyskladní pracovníci GigaLekarna.cz více než 300 balíčků a balíků. K přesunu do nového objektu napomohla již nedostatečná kapacita a prostory, a také zajímavý developerský projekt. Kapacita skladovacích prostor naší společnosti se tak zvýšila o další téměř 2.000 m2 s možností dalšího rozšíření. „Jsme moc rádi, že se nám podařilo uskutečnit tento přesun prakticky za chodu. Jsem hrdý na náš tým a věřím, že i zákazníci ocení tuto změnu,“ dodává ředitel divize farmacie, PharmDr. Pavel Krmenčík, Ph.D.

V současné době zaměstnává společnost více než 50 lidí z Hodonína a okolí. Zákazníci e-shopu jsou však z celé České republiky a Slovenska. V objektu jsou kromě skladů, také administrativní a odborná pracoviště. „Zakládáme si na vysoké odbornosti a profesionalitě. A to nejen v našich lékárnách a zařízeních, ale také v prostředí e-shopu. Věříme, že tato změna pomůže dalšímu rozvoji naší společnosti. Chceme se zlepšovat každým dnem. Jsme rádi, že se naši zákazníci pravidelně vracejí a těší se z našich dobrých služeb,“ dodává s radostí dr. Krmenčík.

Informace o e-shopu můžete najít na www.gigalekarna.cz, nebo na www.fb.com/gigalekarna.

DISKUZE

comments powered by Disqus


19:20 | 28. Leden 2020
Zprávy

Kyjovskou chirurgii zaměstnala ledovka

List_nemkyjov

Hektický víkend za sebou má personál chirurgického oddělení Nemocnice Kyjov. Předcházel mu typický scénář: večer trochu zapršelo a do rána namrzlo. Během 48 hodin chir...

19:19 | 28. Leden 2020
Zprávy

Rady do zahrady - Odběr roubů

List_main_rady_do_zahrady

Rouby řežeme v době vegetačního klidu. Bereme je ze silných jednoletých výhonů plodných a zdravých stromů nejlépe z jižní strany horní části koruny, kde jsou dobře v...