SLABÝ PRVNÍ POLOČAS, OBRAT PŘIŠEL PO PŘESTÁVCE

Main_1-fotbal-ho-b_l__t_lko-ilustra_n__foto-web-islov_cko.cz
pro zobrazení celé fotky stačí kliknout ba obrázek | FOTO: Soukromý archiv

HODONÍN – Naftaři z Hodonína hrubě podcenili v osmém přípravném duelu tohoto kalendářního roku druhý celek divize D – Rosice, které vedly po první půli 2:0. Až o přestávce zvýšený hlas a rázná domluva svým svěřencům ze strany domácího trenéra Pavola Švantnera a změny v hodonínské sestavě rozhodly, že nakonec byl v sobotu hodinu po poledni na ukazateli skóre konečný stav 2:2. Dvacet minut před koncem snížil pravý obránce Bohun (podíl Jakubek), vyrovnání zařídil nejlepší střelec v letošní přípravě, již pětigólový Sasín, který dorážel balon po střele střídajícího Opiny.
VÝSLEDEK:
FK HODONÍN A – FC SLOVAN ROSICE 2:2 (0:2)
Branky: 71. Petr Bohun, 78. Radek Sasín – 3. Josef Obůrka, 26. po střele Tomáše Selingera si dal vlastence Lukáš Mareš, 50 diváků.
Generálku na 3. ligu si Hodonín odbude doma v sobotu 9. března 2019, kdy od 10 hodin přivítá divizní Břeclav...