HODONÍN MÁ PRVNÍ MEČBOL!

Main_hokej-foto-utk_n_-ho-uhersk__ostroh-foto_adam_kr_tk_
FOTO: Adam Krátký

HODONÍN – Hokejisté SHKM Hodonín zvládli v pátek večer i druhý zápas semifinálové série play-off v krajské lize jihu Moravy a Zlínska (první duel vyhráli v Uherském Ostrohu 7:4), takže již zítra (NEDĚLE 10. BŘEZNA 2019) mimořádně od 13 HODIN v Hodoníně na stadioně Václava Nedomanského mají před sebou výhodu prvního mečbolu: tato série se hraje na tři vítězné zápasy!
Hosté se přiblížili na dosah domácím borcům v polovině třetí části, když na 3:2 z pohledu Hodonína snižoval Zbyněk Žabčík, ovšem poslední desetiminutovku ovládli znovu hodonínští hokejisté, kteří před zatím nejvyšší návštěvou této sezony přidali další dva kolíky do hostující svatyně.
V brance Hodonína opět podal skvělý výkon zkušený Zdenko Kotvan, ale druhá výhra v této sérii byla dílem především práce celého kolektivu, který tak má výborně našlápnuto do finále play-off ve čtvrté hokejové soutěži v Česku!
VÝSLEDEK DRUHÉHO UTKÁNÍ, PLAY-OFF - SEMIFINÁLE:
SHKM HODONÍN – HOKEJ UHERSKÝ OSTROH 5:2 (2:0, 1:1, 2:1), STAV SÉRIE: 2:0
Branky Hodonína: 18. a 32. Petr Peš, 52. a 57. Tom Polák, 6. Jakub Sajdl, střely na branku: 28:39, diváci: 1043 (!!!)...
(jop)

DISKUZE

comments powered by Disqus


08:29 | 09. Srpen 2019
Zprávy

O pohár starosty

List_sdh-vrbka

Jednodenní soutěž o pohár starosty obce Hrubé Vrbky v požárním útoku mužů a žen zařazenou do soutěže Grand Prix Hodonín připravují horňáčtí hasiči na 18. srpna se ...