VÝSLEDKOVĚ GENERÁLKA NA TŘETÍ LIGU VYŠLA!

Main_1-fotbal-ilustra_n__foto_jaroslav_kol_sek-hodon_n_v_b_l_ch_t_lk_ch
Pro zobrazení celé fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: Jaroslav Kolísek

HODONÍN – Naftaři z Hodonína sehráli v sobotu před obědem poslední (9.) zápas letošní zimní přípravy, ve kterém doma na umělé trávě hostili divizionáře z nedaleké Břeclavi. Ti přijeli pouze s jedním brankářem (David Fibingr), který se v závěru první půle zranil, takže Hodonín jim musel „zapůjčit“ na druhý poločas svoji současnou dvojku v brance – Marka Novotného. Lépe začali hosté, ale střelecké pokusy Jaromíra Motyčky a Matěje Kristoně skončili pouze na brankové konstrukci FK Hodonín. Domácí vedení obstaral Pospíšil, který se prosadil po rohovém kopu a odraženém míči parádní střelou z hranice velkého vápna – 1:0. Divákům se ale líbil i gól z kopačky Žáka, který pálil z voleje po rohu Opiny. Gólostroj třetiligisty zakončil hlavou po centru Opiny střelec zimní přípravy – šestigólový Sasín.
VÝSLEDEK POSLEDNÍ PŘÍPRAVY HODONÍNA:
FK HODONÍN – MSK BŘECLAV 6:2 (3:1)
Branky: 23. Kryštof Pospíšil, 31. Michal Jakubek, 32. Tomáš Mareš, 53. Marko Turan, 73. Filip Žák, 81. Radek Sasín – 37. Dan Netopilík, 48. Matěj Wallisch,
rozhodoval: Michal Gasnárek,diváci: 50.
START 3. LIGY ČEKÁ NA FK HODONÍN V SOBOTU 16. BŘEZNA 2019, KDY NASTOUPÍ OD 10:15 HODIN V OSTRAVĚ-PETŘKOVICÍCH PROTI TÝMU FC ODRA PETŘKOVICE...