HODONÍN VE TŘETÍM UTKÁNÍ ODMÍTL PRVNÍ MEČBOL!

Main_foto-hokej-krajsk__liga-autor_adam_kr_tk_
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: Adam Krátký

HODONÍN – Oko bere: hodonínští hokejisté totiž vyhráli v krajské lize jižní Moravy a Zlínska 21 zápasů v řadě, ovšem v neděli hodinu po obědě nezvládli třetí duel série play-off, i když měli již náskok v počtu výher 2:0!
Tentokráte jen dotahovali, když prohrávali 0:2, 2:5 a 4:6 a i když Kuba s Kučerou stačili do šedesáté minuty vyrovnat nepříznivé skóre na 6:6, na řadu přišlo desetiminutové prodloužení. V něm dal sice Hodonín branku, ovšem dle úsudku hlavního arbitra se tak stalo pro postavení útočícího hráče v brankovišti soupeře.
O osudu zápasu tak rozhodovaly až samostatné nájezdy, ve kterých na straně domácích uspěl pouze Petr Peš, u hostů mířili přesně Filip Stránký a Pavel Flora.
Série tohoto semifinále pokračuje ve čtvrtek v Uherském Ostrohu (hraje se od 18 hodin), případný pátý zápas by se hrál v sobotu v Hodoníně.
TŘETÍ UTKÁNÍ PLAY-OFF, STAV SÉRIE JE 2:1:
SHKM HODONÍN – HOKEJ UHERSKÝ OSTROH 6:7 po samostatných nájezdech (2:2, 2:4, 2:0 – 0:0)
Góly za Hodonín: 10. a 43. Michal Kuba, 17. Jakub Sajdl, 33. Patrik Lidák, 35. Petr Peš, 58. Zdeněk Kučera,
vyloučení: 10:11, využití: 2:1, v oslabení: 0:0,
střely na branku: 45:51, diváci: 958.