HODONÍN PŘIŠEL O BOD V NASTAVENÉM ČASE!

Main_1-hodon_n-fotbal-ilustra_n__foto-v_rn__trio_hodon_nsk_ch_fanou_k_-web
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: ilustrační foto

HODONÍN – 21. kolo třetí fotbalové ligy se cele odehrálo ve Státní svátek v pátek 19. dubna 2018. Hodně smutku je v Hodoníně, který v souboji s favoritem sahal po cenné plichtě, ovšem v nastaveném čase se prosadil hlavou po přesném centru zleva střídající Milan Moravec. Ten přišel na hrací plochu v 73. minutě, kdy střídal Daniela Šmerdu.
V prvním poločase hráli hosté hodně špatně, chyběla jim mezihra, takže domácí bojovníci větší zmatek před brankou svého gólmana Martina Petráše nedovolili.
Po obrátce se již hra týmu z popředí třetiligové tabulky výrazně zlepšila, ovšem domácí obrana byla téměř bezchybná. Rozhodnutí tak padlo až v nastavení, kdy se po vydařeném centru dostal do zakončení Moravec, který z malého vápna hlavou přesně trefil – 0:1.
Hodonín tak díky této porážce klesl o jednu příčku – nyní mu patří 13. pozice se ziskem 22 bodů.
VÝSLEDEK:
FK HODONÍN – SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 0:1 (0:0)
Branka: 90.+3 Milan Moravec,
žluté karty: 4:3 (u HO - 42. Kryštof Pospíšil, 74. Tomáš Mareš, 75. David Weiss, 82. Petr Fojtík),
Petřkovice – Dolní Benešov 2:2 (1:1), 491,
Líšeň – Velké Meziříčí 1:2 (1:1), 576 – velké překvapení! Na první místo se tak dostala Kroměříž díky lepšímu skóre.