LÍDR OKRESNÍ LIGY PROHRÁL DOMA NEČEKANĚ SE ZACHRAŇUJÍCÍMI SE HOVORANY!

Main_1-fotbal-ilustra_n__foto-web_str_nky-sobota
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: ilustrační foto

DOLNÍ BOJANOVICE – 20. kolo Okresní ligy Hodonínska začalo v sobotu na dvou stadionech. Překvapení se zrodilo v Dolních Bojanovicích, které nezvládly roli velkého favorita a nakonec ztratily všechny body...
„Hrejte konečně už něco,“ - to byl pokřik jednoho z domácích fanoušků ve druhém poločase, který jasně vyjadřuje situaci a realitu na domácím pažitu o letošní Velikonoční sobotě.
Na šance skončil první poločas 2:2, na góly to bylo ale 0:0. O všem rozhodla 67. minuta, kdy hosté po trestném kopu a nacvičeném signálu skórovali přesnou ranou k levé tyči branky Jana Bílíka – 0:1. Střelcem jediného úspěchu byl Roman Stehlík.
Domácí totálně zklamali – hráli nezáživný, studený (stejně tak byl studený i poločasový párek na stadionu v bufetě, když jsem si dal zdejší HOT DOG!) a hodně profesorský fotbal, který neměl šanci na větší úspěch.
Jarní část se zatím fotbalistům z Hovoran daří nad očekávání, když v pěti soubojích urvali již 12 bodů při skóre 4:2 a míří tak důrazně za záchranou soutěže. Jinak jejich brankář Michal Gebhart v posledních dvou zápasech udržel vždy čisté konto: k oporám hostů ale patřil v tomto duelu i stoper Ladislav Kolařík (v březnu slavil své 45. narozeniny!), ale celý tým odvedl na Podluží zodpovědný výkon a po zásluze si odváží mimořádně cenné body.
VÝSLEDEK:
SK DOLNÍ BOJANOVICE – FK HOVORANY 0:1 (0:0)
GÓL: 67. Roman Stehlík,
ŽLUTÁ KARTA: 0:1 (72. Martin Válek),
STŘELY NA BRANKU: 8:4,
MIMO: 9:6,
ROHY: 9:2,
ROZHODOVALI: Zbyněk Zima (HO) – Jiří Špaček (Hustopeče) a Bohumil Čikl (HO),
DELEGÁT: Lubomír Řičica (HO),
DIVÁCI: 150.
Výsledek druhého sobotního utkání:
SK VNOROVY A – FK MILOTICE B 2:1 (1:0), 50 fanoušků.
(jop)

DISKUZE

comments powered by Disqus


19:20 | 29. Říjen 2020
Zprávy

Houbaři na Slovácku si přišli na své

List_web-hriby

Doslovné žně si v minulém týdnu užívali sběrači hub a zvláště hřibů praváků, smrkových. V okolí Bzence, Vacenovic, Ratíškovic byly obleženy vstupy do lesů desítkami ...