NA PODLUŽÍ SI DOMÁCÍ BORCI ZAKNIHOVALI DŮLEŽITOU VÝHRU!

Main_1-foto-kopan_-ilustra_n_-web-ned_le
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: ilustrační foto

STARÝ PODDVOROV – Obojživelník, který v zimě hájí barvy hokejistů SHKM Hodonín na místě obránce, aby si pak ve zbytku fotbalové sezony vyzkoušel hru v týmu Starého Poddvorova na postu útočníka – to je střelec úvodního gólu v neděli odpoledne v barvách domácích, Ondřej Veselský. Důležitou pojistku pak připojil sedm minut před koncem sobotní oslavenec (na Bílou sobotu si připomněl své 25. narozeniny), útočník Lukáš Frolec.
V první půli měli domácí další dvě tutovky, ale v koncovce nebyli úspěšní hlavičkující Ondřej Veselský a střílející Tibor Lacko, po přestávce opět v koncovce neuspěla výše uvedená dvojice vítězů v 78. a 79. minutě.
„Trápíme se častými zraněními a nemocemi, k tomu se navíc přidalo zbytečné vyloučení našeho kapitána Lukáše Kašíka, takže dnes jsem začínal na lavičce pouze se dvěma náhradníky. Výhry si cením, i když to po fotbalové stránce stále není ono. Kluci ale dnes zabrali a zaslouženě jsme sklidili úspěch v podobě důležitých tří bodů. Můžeme tedy oslavit letošní Velikonoce v pohodě a potřebném klidu, protože stále si držíme čtvrtou pozici,“ řekl po souboji spokojený domácí kouč OLDŘICH ROSYPÁLEK.
VÝSLEDEK:
TJ STARÝ PODDVOROV – TJ SOKOL NENKOVICE 2:0 (1:0)
BRANKY: 27. Ondřej Veselský, 83. Lukáš Frolec,
ŽLUTÉ KARTY:
STŘELY NA BRANKU: 6:1,
MIMO: 11:3,
ROHY: 2:1,
ROZHODOVALI: Igor Zima – Bohumil Čikl (oba HO) a laik Jaroslav Majzlík (Nový Poddvorov),
DIVÁCI: 150.
Další výsledky 19. kola Okresní ligy Hodonínska:
Vnorovy A – Milotice B 2:1 (1:0),
Dolní Bojanovice – Hovorany 0:1 (0:0),
Dambořice – Lipov 2:1 (1:0),
Mikulčice – Petrov 1:1 (1:1),
Ždánice – Ježov 4:0 (2:0),
Svatobořice-Mistřín A – Žarošice 5:1 (3:1).
(jop)

DISKUZE

comments powered by Disqus


19:20 | 29. Říjen 2020
Zprávy

Houbaři na Slovácku si přišli na své

List_web-hriby

Doslovné žně si v minulém týdnu užívali sběrači hub a zvláště hřibů praváků, smrkových. V okolí Bzence, Vacenovic, Ratíškovic byly obleženy vstupy do lesů desítkami ...