FINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU VE FOTBALE SI ZAHRAJE STARÝ PODDVOROV A „B“ TÝM HROZNOVÉ LHOTY

Main_1-foto-ilustra_n_-fotbal-autor_jaroslav_kicl
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: Jaroslav Kicl

ZARAZICE - Na hřišti v Zarazicích přivítal na 1. máje domácí celek – TJ KEN Veselí nad Moravou, hrající 3. třídu Hodonínska v semifinále Okresního poháru tým z Okresní ligy – TJ Starý Poddvorov.
Hosté sice nakonec vyhráli rozdílem dvou branek, ale cesta k vítězství nebyla vůbec lehká. Domácí byli zdatným protivníkem a jen platonická převaha (trefili tyč, břevno a minimálně čtyři tutovky dokázali v průběhu zápasu neskutečně „zazdít“!) rozhodla nakonec o tom, že tým z Podluží se poprvé probojoval do finále Okresního poháru!
Z výhry hostů se tak radoval i dlouholetý sekretář tohoto klubu, Miroslav Rabušic, který hned po utkání musel sáhnout do své portmonky: před samotným soubojem totiž slíbil útočníkovi Zdeňkovi Danielovi, že za každý vstřelený gól v tomto mači dostane od něj 100,-Kč. A protože sliby jsou na to, aby se plnily, tak střelec hostů byl po výhře hodně spokojený, protože kromě pocitu z dobře odvedené práce ho mohla těšit i bankovka s vyobrazeným učitelem národů Janem Amosem Komenským!
„První poločas jsme odehráli podle mých představ. Po přestávce, kdy kouč Olin Rosypálek udělal změny v sestavě, ztratila naše hra na kvalitě, nicméně do finále jsme nakonec dokráčeli, a za to jsem samozřejmě moc rád,“ hlásil hned po duelu na hřišti v Zarazicích MIROSLAV HŘEBAČKA, prezident klubu TJ Starý Poddvorov.
VÝSLEDEK:
TJ KEN VESELÍ NAD MORAVOU – TJ STARÝ PODDVOROV 1:3 (1:2)
GÓLY: 44. Milan Tomeček - 34. a 50. Zdeněk Daniel, 23. Michal Horný,
ŽK: 2:1,
ROZHODOVAL: Karel Rotter,
DIVÁCI: 64.
Druhé semifinálové utkání:
TJ SOKOL HROZNOVÁ LHOTA B – TJ SOKOL PETROV 2:1 (2:1), branky: 6. a 10. (PK) Miroslav Falešník – 18. Tomáš Zlomek, ŽK: 3:5, ČK: 75. minuta po druhé žluté Tomáš Grabec (P.), 200 diváků.
FINÁLE se bude hrát ve středu 29. května 2019. O místě utkání rozhodne OFS Hodonín v úterý 7. května!