BODY MAJÍ CENU ZLATA. DVA GÓLY NAFTAŘŮ DAL KRYŠTOF POSPÍŠIL

Main_ilustra_n__foto-kopan_-autor_jaroslav_kol_sek
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek | FOTO: Jaroslav Kolísek

HODONÍN – Hodonínští třetiligoví fotbalisté uhráli na 1. máje velmi cenný bod v Uničově po výsledku 1:1, aby si v sobotu doma poradili s tabulkovým sousedem, který má sídlo klubu SFK Vrchovina v Novém Městě na Moravě.
Hodonín skvěle začal, když po sedmi minutách již vedl 1:0. Do černého se trefil Kryštof Pospíšil, který viděl, že gólman protivníka Marek Kolář stojí až na malém vápně a tak jej technickým lobem, který se odrazil od břevna do branky, nachytal na hruškách – 1:0. Domácí brankář Martin Petráš se poprvé musel činit ve 31. minutě, kdy vytahoval hlavičku Petra Dudy zpoza vinklu na roh. Hlavní sudí (jinak hodně nepřesný) nastavoval v první půli tři minuty a právě v nich se prosadil hlavičkář Petr Bohun – 2:0.
Po přestávce přišel šok, když hosté krátce po hodině hry dvakrát gólově udeřili a mohlo se začínat od nuly. Nejprve se po akci středem hřiště a po kličce brankáři trefil lehce do prázdné branky Tomáš Duba, aby o čtyři minuty později srovnal Radek Matulka. Pak domácí sevřeli protivníka, ale gól nepřicházel. Velkou šanci měl po rohu hlavičkující Michal Suchý, ale neuspěl, stejně jako v dorážce jeho spoluhráč Filip Žák o dvě minuty později. Rozhodnutí padlo po úniku Martina Opiny po levé straně hřiště, který skvěle načasoval balon pro Pospíšila a ten se z malého vápna nemýlil!
VÝSLEDEK:
FK HODONÍN – SFK VRCHOVINA 3:2 (2:0),
GÓLY: 7. a 78. Kryštof Pospíšil, 45.+3 Petr Bohun – 63. Tomáš Duba, 67. Radek Matulka,
Otrokovice – Kroměříž 3:3 (2:2).
V dalším utkání se Hodonín představí v Rýmařově. Hraje se v sobotu 11. května 2019 od 16:30 hodin.