TVRDONICE HOSTILY 2. ROČNÍK FOTBALOVÝCH HODŮ

Main_fotbal
FOTO: Jaroslav Kicl

TVRDONICE – Obec Tvrdonice na Břeclavsku opět připravila po roce dětský fotbalový den, jehož součástí byl i mezinárodní fotbalový turnaj žáků ve věkové kategorii U11. Mezi hlavní osobnosti vydařené akce patřili bezesporu bývalí fotbaloví ex-reprezentanti naší republiky – Tomáš Rosický, současný sportovní ředitel Sparty Praha a Jan Koller, Jihočech z obce Smetanova Lhota na Písecku, který ale jinak žije v Monte Carlu.
Akce se konala ve fotbalovém areálu místního stadionu a samotný turnaj se hrál jako Alexandria CUP 2019. Loni se z prvenství těšili mladíci z klubu AC Sparta Praha, letos při pořádání druhého ročníku byl nejlepším týmem celek Borussie Dortmund z Německa.
Součástí této zajímavé akce byla i autogramiáda obou ex-reprezentantů, k dispozici byla pro přítomné děti zábavní zóna, zájemci se mohli fotit s pohárem mistra fotbalové ligy a pořadatelé připravili bohatou tombolu o atraktivní ceny.
„Počasí se vydařilo, takže všichni, co na stadion v Tvrdonicích dorazili, určitě nelitovali,“ hlásil po návratu domů náš fotoreportét z Břeclavska, JAROSLAV KICL z Poštorné.

Více se dočtete v Novém Slovácku v úterý 28.5.2019

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY