JE ROZHODNUTO: HÁZENKÁŘKY HODONÍNA BUDOU HRÁT MOL LIGU!

Main_ilustra_n__foto-2-h_zenk__ky_z_hk_hodon_n-foto_jaroslav_kol_sek
Pro celé zobrazení fotky stačí kliknout na obrázek / ilustr. foto | FOTO: Jaroslav Kolísek

HODONÍN – Je definitivně rozhodnuto. Házenkářky HK Hodonín si od podzimu 2019 znovu po dvou letech zahrají nejvyšší házenkářskou soutěž pro týmy Česka a Slovenska – MOL ligu!
„Rozhodla o tom exekutiva Svazu házené v Praze v minulých dnech. Los nového ročníku se uskuteční 18. června 2019 v Bratislavě-Ružinově v hotelu Gate One,“ prozradil NOVÉMU SLOVÁCKU manažer soutěží v sídle Českého svazu házené (ČSH) v Praze – STANISLAV SVOBODA.
V novém ročníku se představí 14 týmů, když v Česku sestoupivší DHC Plzeň nahradí právě druhý tým první ligy, HK HODONÍN, a ze Slovenska bude po osmi letech v MOL lize startovat opět šest družstev: ke stávajícím Michalovcům, Prešovu, Šaľe a Bánovcům nad Bebravou se přidají první a druhý celek z minulého ročníku 1. ligy na Slovensku, a to MŠK Dunajská Streda a HC Sporta Hlohovec.
(jop)

DISKUZE

comments powered by Disqus


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...