PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ DUEL DIVIZIONÁŘ Z HODONÍNA NEZVLÁDL!

Main_fotbal-ilustacnifoto
FOTO: ilustrační foto

MYJAVA – Na Myjavě sehráli fotbalisté Hodonína v sobotu první přípravný zápas letního přípravného období, kde pod světly umělého osvětlení byli hostem domácímu týmu, který vyhrál 4. ligu a od nové sezony bude hrát v TIPOS 3. lize (skupina Západ).
Divizní Hodonín představil po osmi měsících po zranění v bráně gólmana Libora Koníčka, který se zaskvěl v 80. minutě, když lapil penaltu z kopačky domácího Erika Vávry, na pravé straně obrany se ukázal zkušený David Helísek (naposledy Znojmo), levý kraj defenzivy obstaral Vilém Žák, který se vrátil z hostování v divizním Bzenci, pozici číslo 6 (štít mezi obranou a zálohou) vyztužil Patrik Švantner, syn hodonínského trenéra Pavola Švantnera, který přichází na roční hostování z druholigového Hradce Králové, v záložní čtveřici dostal prostor Tomáš Varmuža, který se vrací z Rakouska a v útoku hned v první minutě gólově zazářil nový muž – Venezuelčan Freddy Vasques, který přichází na zkoušku spolu s Luisem Rodriguezem ze stejné země.
„Myslím si, že to bylo velmi dobré přípravné utkání z obou stran. V prvním poločase se hrálo nahoru-dolů, druhou branku jsme inkasovali po přísně nařízeném trestném kopu. Po přestávce to bylo hodně vyrovnané utkání, ve kterém až v závěru strhli domácí výhru definitivně na svoji stranu. Myjava se netají v další sezoně postupovými ambicemi a určitě to byl v rámci krátké letní přípravy pro nás velmi dobrý soupeř,“ zhodnotil první přípravný zápas léta 2019 kouč Hodonína PAVOL ŠVANTNER.
VÝSLEDEK ZÁPASU:
TJ SPARTAK MYJAVA – FK HODONÍN 3:1 (2:1)
Branky: 20. Miklovič, 37. Róbert Horeš, 84. Brezina – 1. Freddy Vasques,
žlutá karta: 0:1 (64. Petr Kyselka),
diváci: 253.
DRUHÉ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ SEHRAJE FK HODONÍN
JIŽ VE STŘEDU 17. ČERVENCE 2019 NA HŘIŠTI FK BANÍK RATÍŠKOVICE PROTI TÝMU ZNOJMA. VÝKOP JE V 17 HODIN!
(pol)

DISKUZE

comments powered by Disqus


19:20 | 29. Říjen 2020
Zprávy

Houbaři na Slovácku si přišli na své

List_web-hriby

Doslovné žně si v minulém týdnu užívali sběrači hub a zvláště hřibů praváků, smrkových. V okolí Bzence, Vacenovic, Ratíškovic byly obleženy vstupy do lesů desítkami ...