DRUHÁ PORÁŽKA HODONÍNSKÝCH NAFTAŘŮ V KRÁTKÉ LETNÍ PŘÍPRAVĚ!

Main_fotbal-1-ho-zn
FOTO: ilustrační foto

RATÍŠKOVICE – K dalšímu duelu v rámci letošní letní přípravy si divizní fotbalisté z Hodonína zajeli do sousedních Ratíškovic, kde přivítali loni ještě druholigové Znojmo. Hosté potvrdili, že zřejmě po právu sestoupili z profesionální 2. ligy u nás. Na jihu Moravy se jejich chaboučká obrana nevyvarovala množství fatálních chyb, ovšem nedůraz a chybějící větší sehranost na straně „domácího“ divizionáře rozhodly znovu o tom, že Hodonín ani v tomto souboji na body nedosáhl.
Hodonín, který „zapomněl“ na obsazení pozice hlasatele tohoto utkání, byl lepším týmem v prvním dějství, přesto již od 4. minuty prohrával, když po prudkém centru zleva uklidil v pohodě kulatý nesmysl do svatyně Libora Koníčka pohotově Milan Moravec – 0:1.
Ještě do první dvacetiminutovky byl ale stav 1:1, když se parádně prosadil prudkou ranou do levého horního růžku znojemské branky záložník Papa Saltigué Massamba Dione. V závěru první půle měl dobrou možnost ke skórování David Michna (na zkoušku z Krumvíře), ale po kiksu znojemské defenzivy napálil balon jen těsně vedle levé tyče do autu.
Ve druhém poločase mělo více ze hry Znojmo, které nakonec dokázalo vsítit i vítěznou branku. Stalo se tak v 69. minutě, kdy zaváhání Josefa Chromečka (Dolní Bojanovice – naposledy nižší soutěž v Rakousku) využil tvrdou ranou na vzdálenější tyč Kevin Doublette – 1:2.
Zápas pro poražené ukázal, že do startu dalšího ročníku bude práce nad hlavu: mužstvo se musí hodně rychle sehrát a najít pokud možno co nejdříve společnou řeč! Viděli jsme sice určité náznaky fotbalové moderny, ale těch nebylo bohužel tolik, aby fanda hodonínské kopané mohl jásat.
Další přípravný duel čeká na FK Hodonín již tuto sobotu (od 17 hodin) na Slovensku v Malženicích.
2. PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ:
FK HODONÍN – 1.SC ZNOJMO 1:2 (1:1)
Góly: 18. Papa Saltigué Massamba Dione – 4. Milan Moravec, 69.
Kevin Doublette,
rozhodovali: Michal Gasnárek (Ratíškovice) – Michal Zámečník (Dolní Bojanovice) a Radek Bábíček (Ježov),
diváci: 120.
(jop)
VÍCE INFORMACÍ HLEDEJTE V NOVÉM SLOVÁCKU, KTERÉ VYCHÁZÍ V ÚTERÝ 23. ČERVENCE 2019!

DISKUZE

comments powered by Disqus


15:26 | 07. Prosinec 2019
Zprávy

Mikulášský běh ve Veselí nad Moravou

List_mikulaskybeh-veseli

Ani sychravé počasí neodradilo účastníky Mikulášského běhu ve Veselí nad Moravou. Ve dvou okruzích – jeden pro děti – 350 m a velký okruh 5000 m běželo přes 60 účastní...

10:49 | 07. Prosinec 2019
Zprávy

Hodonínská rarita!

List_jap-tresen

HODONÍN - V centru Hodonína, ve dvoře Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) na Štefánikově ulici, jsme objevili ve druhé polovině listopadu nezvyklý jev: jsou zde dva s...

10:49 | 07. Prosinec 2019
Zprávy

Rady do zahrady - Něco pro zdraví

List_rady_do_zahrady

Ořešák královský stimuluje obranné reakce organismu v boji proti virům a bakteriím. Příznivě ovlivňuje funkci kloubů, žil a vaziv. Podporuje funkci slinivky, působí ...