Na "křižovatce smrti" zemřeli ve středu večer dva lidé. Policisté hledají svědky

Main_nehoda
FOTO: Policie ČR

Hodonínsko - Policisté hledají svědky středeční vážné dopravní nehody na "křižovatce smrti" u Ratíškovic, při které vjel osobní automobil přímo pod kamion. Hledají řidiče, kteří by poskytli záznam z palubní kamery. Při nehodě zemřeli dva lidé.

K nehodě došlo ve středu 24. července před sedmou hodinou večer, a to na křižovatce silnice I/55 se silnicí vedoucí z Hodonína na Ratiškovice.
"Policisté zjistili, že od Hodonína směrem na Ratíškovice projíždělo křižovatkou osobní vozidlo VW. Řidič (r. 1990) uvedeného vozidla přijíždějící na křižovatku z vedlejší silnice nerespektoval dopravní značku „STOP“ a vjel do jízdní dráhy nákladní soupravě, která jela po silnici I/55 od Břeclavi. Došlo k nárazu, kdy osobní vozidlo zůstalo zaklíněné pod tahačem. Následky nehody jsou bohužel velmi tragické. V osobním vozidle zemřel řidič i jeho spolucestující (r. 1979). Další spolujezdkyně byla letecky transportována do nemocnice s vážným zraněním," popsala následky srážky policejní mluvčí Kamila Haraštová.
Řidič kamionu podle ní zranění neutrpěl. V osobním vozidle cestovali cizinci. Silnice musela být na nezbytnou dobu uzavřena.
Policisté v souvislosti s vyšetřováním nehody hledají případné svědky nebo majitele palubních kamer, kteří místem v době události nebo krátce před ní projížděli, aby se ozvali dopravním policistům na telefon 974 633 260 nebo na lince 158. (Rh)

DISKUZE

comments powered by Disqus


11:15 | 15. Listopad 2019
Zprávy

Malování ve velkém

List_pirko

Během listopadu se ve Veselí uskuteční hned několik akcí tematicky spojených s výročí 30 let od sametové revoluce. Těšit se můžete na fotografické výstavy, divadla i k...

15:38 | 01. Listopad 2019
Zprávy

O krála slováckéj klobásky

List_bez_n_zvu_-_1

Stanovy a soutěžní řád koštu “O krála slováckéj klobásky“® s mezinárodní účastí 9. listopadu 2019 v Ratíškovicích Smyslem soutěže je podpořit a uchovat tradiční ...