DRUHÁ REMÍZA DIVIZIONÁŘE Z HODONÍNA V ZIMNÍ PŘÍPRAVĚ!

Main_fotbal-ilustracni
ilustrační foto | FOTO: Jaroslav Kicl

HODONÍN – Divizní fotbalisté z klubu FK Hodonín hráli dnes (v sobotu 25. ledna 2020) druhý přípravný duel v tomto roce a opět to byla remíza. Po plichtě s třetiligovým Znojmem v poměru 3:3 uhráli i s třetiligovým celkem na Slovensku, týmem z Malženic, nakonec nerozhodný výsledek v poměru 2:2.
Hodonín prohrával na vlastní umělce 0:1, ale vývoj utkání dokázal otočit na 2:1 ve svůj prospěch. Hosté, kteří hrají s úspěchem 3. ligu na Slovensku – skupinu Západ, srovnali v závěrečné desetiminutovce. Divizionář z Hodonína mohl nakonec strhnout konečné vedení na svoji stranu, ale v poslední minutě mladíci Čech s Konečným špatně vyhodnotili přečíslení na jednoho stopera soupeře, takže nakonec z toho byla další plichta pro FK Hodonín.
Ten podle našich informací jednal o posílení ofenzivy se zkušeným útočníkem Zbrojovky Brno Lukášem Magerou, který nakonec ale kývl na nabídku třetiligových Záp. Hodonínští funkcionáři ale dobře ví, kde je tlačí bota, proto se snaží tým do jarních odvet v ofenzivě posílit. Pod drobnohledem jsou nyní dva hráči z vyšší soutěže, ale tady se čeká, jak se další jednání vzájemně vyvinou. Každopádně je třeba konstatovat, že vedení klubu FK Hodonín ani v zimní přípravě nezahálí a dělá maximum pro to, aby do jarních odvet v divizi E nastoupil ten nejsilnější hráčský kádr.

Další přípravný zápas čeká na FK Hodonín již v sobotu 1. února 2020, kdy od 11:00 hodin hostí opět na umělém povrchu hřiště „U Červených domků“ v Hodoníně tým TJ SOKOL LANŽHOT, který startuje v divizi D.

VÝSLEDEK DRUHÉHO PŘÍPRAVNÉHO DUELU:
FK HODONÍN – OFK DYNAMO MALŽENICE 2:2 (1:1)
Branky za Hodonín: Radek Sasín, David Helísek.
(jop)

Více fotbalových informací pak hledejte v NOVÉM SLOVÁCKU, které najdete na stáncích v úterý 4. února 2020!

DISKUZE

comments powered by Disqus
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY